Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg gáz ha egy 25 éves...

Tényleg gáz ha egy 25 éves férfinek, a legjobb barátai tizenéves fiúk?

Figyelt kérdés

csak mert a volt barátnőm ezzel piszkál, és kacag rajtam, sőt pedofilnak, infantilisnek állít be a hátam mögött a közös ismerőseimnek. 3 tizenéves barátom van, és sok időt töltök el velük. Mondjuk az is lehet, hogy még mindig féltékeny rájuk, mert sajnos a folyamatos üvöltözése miatt, inkább velük voltam sokat és nem vele, amíg együtt voltunk. Na meg átjöttek ps ezni suli után, meg animézni, ez már akkor sem tetszett neki. Azonban állíthatom hogy ezek a kölykök sokkalta normálisabbak mint a legtöbb korombeli, beképzelt, idióta, tapló ember...


25F


2013. máj. 28. 17:34
 1/6 anonim válasza:
háát kicsit fura, hány évesek?
2013. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 17 19.
2013. máj. 28. 18:12
 3/6 anonim válasza:
Nem olyan fiatalok főleg a 19 szerintem nem gáz barátkozz azzal akivel akarsz, ilyen csajjal meg nem érdemes foglalkozni, ha te velük érzed jól magad akkor barátkozz velük.
2013. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel kéne rúgni ezt a rossz b*zit.
2013. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocs ez nem ide akart menni XD
2013. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond vele.Ha velük jobban érzed magad, akkor miért ne Nem korfüggő a szimpátia. Szerintem inkább az az infantilis,aki emiatt piszkál. Azzal barátkozol,akivel szeretnél.
2013. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!