Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek ilyen "baráttal"?

Ti mit tennétek ilyen "baráttal"?

Figyelt kérdés
Lassan 10 éve voltunk legjobb barátnők az utóbbi fél évben megromlott a kapcsolatunk kisebb nagyobb viták, tudom hogy én is hibás voltam picit elhanyagoltam a barátom miatt de próbáltam vele sokat együtt lenni, az utóbbi időben keveset beszéltünk egyik nap nem segítettem neki mert nagyon rossz passzban voltam ezt neki is említettem! Ezek után írtam neki hogy ne haragudjon hogy bunkó voltam ,erre azt kaptam hogy ő köszöni szépen többet nem kér a barátságomból és én hagyjam őt békén ,írtam neki ez után teljesen flegmán viselkedett velem . Ma nem is köszönt ezek után felőlem ennyi szerintetek is hagyjam őt ?

2013. máj. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem hagynám.10 èves barátság nem romolhat el enyitől!Csak 1-2 hétig hagyd úgyis ki fogtok békülni:) Szurkolok!!!:)
2013. máj. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se hagynám ennyiben, másrészről meg adnék egy kis időt, hogy lenyugodhasson. Ha meg tényleg igazi barátok voltatok, úgyis visszataláltok egymáshoz.

Én is szurkolok! :)

2013. máj. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat , szerintem 2-3 hetet adok neki ha hiányzok neki úgy is megkeres mert engem folyamat elutasít :(
2013. máj. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!