Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 14, és egy 22 éves lány...

Egy 14, és egy 22 éves lány lehetnek barátok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnének? :)
2013. jún. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rani014 válasza:
Persze,miért ne a kor nem minden....az egyik ismerősöm 14 éves és 23 éves baráta van.
2013. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 18 éves vagyok és van több barátnőm is akik még általános iskolások. (7 vagy 8-adikasok)


18/L

2013. jún. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így elsőre azt mondanám, hogy nem, de ez attól függ, hogy milyenek. Általánosítok csak, egy 14 éves még gyerek, anya főz-mos-takarít rá, néha kikérdezi a leckét, és egyébként még általános iskolába jár. Egy 22 éves nőnek már egész más az érdeklődési köre is, ha még a szüleivel is lakik, akkor is már önálló, de simán lehet, hogy saját háztartást vezet, egyetemre jár, dolgozik, túl van már egy-két kapcsolaton. Ha mondjuk este buliba mennek, a 14 évesnek már otthon kell lennie, mikor a 22 éves egyáltalán elindul. Aztán persze lehet, hogy egy érettebb 14 éves és egy kevésbé érett 22 éves jól egymásra talál, de nekem furán hangzik.
2013. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ugyan azt szeretiik:pl ugyan azt a bandát akkor igen.

Ha nincs semmi közös bennük akkor természetesen nem.

2013. jún. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan barátnőm,aki tőlem 14 évvel idősebb:)..és tényleg mindent elmondunk egymásnak,sokat vagyok a kislányával is,aki 8 éves.

Szerintem lehetnek barátok.



17/L

2013. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, amolyan nővér szerűség :)

Van olyan ismerősöm, aki velem egyidős (24) és 15 éves azegyik barátnője. Beszélgetnek divatról, pasikról, sulis dolgokban segít neki a nagyobb, már bulizni is együtt járnak. Vannak dolgok, amiket egy 15 éves csajszi nem biztos, hogy meg mer kérdezni az anyjától, de a 24 évestől igen (akár szex, akár sulis problémák, családi ügyek...). Bzonyos értelemben az idősebb lány már tapasztalt, nem fog hülyeségeket mondani a fiatalabbnak, élvezi hogy anyáskodhat felette, és tisztában van olyan dolgokkal, amitől félteni kell kell a fiatalt (drog, szex, féktelen bulizás, éjszakai séta a városban)

2013. jún. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért is ne lehetnétek barátnők. Főleg ha van közös pont az életetekben, pl hobbi, suli, pipere dolgok, buli, stb.
2013. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!