Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehetnek ilyenek?

Hogy lehetnek ilyenek?

Figyelt kérdés

3 éve járok egy szakközépiskolába.Az első év egy katasztrófa volt,ugyanis egy csomó plázacicalány járt velem egy osztályba.Ekkor voltak még barátságaink,több is és jó is volt.Aztán 10.osztály előtt elmentek ezek a lányok másik iskolába(nagyon megfogyatkoztunk),aztán 10.osztályban már szépen mindenki új lappal indult,mert ugye hát az osztálynak új "menői" lettek-a nokedli és csatlósai az okostojással az élen-aztán a nem menők között is helyreállt az úgynevezett rend.Klikkesedtünk,de nekem ez nem is volt akkora baj.Aztán most 11.osztályban a 3 lány közül(akikkel én jóban voltam) megbolondult az egyik,a személyisége jelentősen a hátrányára változott.A családja pedig nincsen rossz körülmények között,sőt sok mindent megengednek a lányuknak,például,hogy a cipőjét,amit egy nagyon picit összesikerült sároznia,azt eldobja..stb.(simán le lehetett volna takarítani,és még ha nem is megy vele városba,akkor otthon tud benne lenni.),de nem is ez a lényeg.

Az a lényeg,hogy a másik lánnyal,akivel ő ül,vele mindent megbeszélünk,ő is elmond őszintén mindent és én is neki elmondok mindent.Elmondta,hogy ez a lány reggel óta(ma) nem szólt hozzá,meg ugye mellém ültették ezt a lányt(mármint akinek elmondok mindent).

Az én padtársam meg odaült a másik csaj mellé.Ugye én attól félek,hogy elszigetelődik tőlem a saját padtársam,mert vele még úgy ahogy elvagyok,bár ő is kezd hasonlítani erre a másik lányra.

Még ez se lenne lényeg,de ez az elkényeztetett csaj ez nagyon hülyeségeket tud mondani.Olyanokat például,hogy szószerint idézem:"Azt mondta az orvos az egyik ismerősömnek,hogy a szűz fiúk agyába felmegy valami,ha sokáig nincsenek nővel."

Na most ugye ilyen nincs,ezt mindannyian tudjuk a józan eszünkkel.Ő viszont szerintem arra gondolt,hogy agyukra megy a szz fiúknak a szüzesség.De most ugye 11.osztályban tudni kellene kifejezni magát,szerintem!De amúgy nagyon jó jegyei vannak,mert MAGOL,viszont nem ért semmit.Azt hiszi,hogy neki lehetnek csak egészségügyi problémái.Beleakar halni egy kis orrvérzésbe,meg egy kis hőemelkedésbe.Nekem jelenleg komoly nőgyógyászati problémám van(méhszájseb),és ezt a hülye fejemmel elmondtam neki.Ő meg azt mondta,hogy én még sokkal egészségesebb vagyok,mint ő!Szerintem ez egyáltalán nem így van,mert nekem meg 1 éve olyan fejfájási rohamaim vannak,ami nagyon durván hasonlít a migrénre.Csak az a baj,hogy mindig egy pontban fáj..de nem érdekes,ezt a részét már nem tudja.De akkor is,hogy meri a másik problémáját lealacsonyítani?


Miért lett ilyen?Azt mondta a másik lány(akinek elmondok mindent),hogy nem volt ilyen ez a lány..hogy ő is szerény volt..hogy ő sem szólt vissza másoknak meg ilyenek.

Nem mondom,hogy legyen olyan,de én nagyon megutáltam.Nekem is van hibám,bőven,de én elismerem.Ő NEM.



BOCSI A TERJEDELEMÉRT XDD.már belejöttem,gyakoroltam sokat az érettségire.XD


17/L-amúgy nem foglalkoznék ennyire vele,csak az a baj,hogy engem is már nagyon beleakar keverni a saját hülyeségébe.Már pedig én kifogok állni a másik lány mellett.Ugye jól teszem?


2013. jún. 11. 23:14
 1/2 acelsziv ***** válasza:
100%
ez egy 17 éves vénasszony :D Azok akarnak a különböző problémáik felnagyításával és a másokénak kisebbítésével figyelmet kapni. Ne foglalkozz vele. Van még egy barátnőd akire számíthatsz és kész.
2013. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igazad van.kivancsi vagyok meg mas velemenyere is.:DD
2013. jún. 12. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!