Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem ismerik az emberek...

Miért nem ismerik az emberek nagy százaléka a barátság fogalmát? Megvárnátok míg jelentkezik ez a "Barátnő"?

Figyelt kérdés

Az első kérdés azért van,mert nem először csalódom "barátokban" az Életben.

Másik kérdés: Hétfőn lesz két hete,hogy történt egy nagy törés az Életemben.Van két Barátnőm,tán egyik közelebbi másik kicsit távolabbi lett,ez utóbbi annyira nem is aggaszt.De akit közelinek gondolnék,hát Tőle elég rosszul esik,hogy már lassan két hete 1 db sms-t sem írt,ami kevés is lenne,szerintem minimum hogy az ajtót Rám kellett volna nyitnia már azóta.Pedig Ő is aznap,mikor összezuhant az Életem már megtudta,akkor mellettem is volt (vagy Én voltam ott?),jól is esett meg is köszöntem.De fel nem foghatom hogy tehet Valaki ilyet....Én ha Ő ilyen bajban lenne,tudom,hogy alapból maximálisan ott lennék,minden nap hívnám,keresném és segítenék túlélni.... Jogos a felháborodásom? Várjam meg míg eszébe jutok,vagy Ti megelőznétek ezt egy vélemény kinyilvánítással? Köszi!


2013. jún. 13. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Minél több ilyen kérdést olvasok, annál biztosabb leszek abban, hogy a női barátságok eleve halálra vannak ítélve.

Csak véleményt nyílvánítottam, segíteni nem tudok, bocsi. Teljesen más az elméleti struktúránk.


31F

2013. jún. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint a Férfiak és Nők elméleti struktúrája? Mert ez már csak abból is alapjáraton adódik,hogy más a Női és a Férfi agy is.Férfiaknak ha problémájuk van (ugye Ők "nem a Vénuszról jöttek") jobb szeretik magukban egyedül megoldani azt,s addig visszahúzódnak "a barlangjukba". Míg a Nőknél elsődleges szempont a kibeszélés-megbeszélés a kis lelküknek,Mi így dolgozunk fel bármit.
2013. jún. 13. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a férfi-férfi, és a nő-nő barátságok között hatalmas nagy különbségek vannak. Pasiktól nem nagyon olvasni ilyen tartalmú kérdéseket.

Úgy van, ahogy mondod, mi magányos harcosok vagyunk, esetleg kérünk néha kisebb segítséget, vagy egy laza beszélgetésben mondjuk el egymásnak, mivel kinlódunk éppen. Nagy különbség még az is - és ez pont vonatkozik a problémádra - hogy nekünk nincsenek ilyen nagy elvárásaink egymással szemben. Remélem akad majd itt egy csaj, aki segít neked, én pasiként csak annyit tudnék, hogy ne legyenek ekkora elvárásaid, és akkor csalódásid se lesznek ilyen nagyok. De hát ez egy pasis duma, szerintem semmire nem mégy vele... :\

2013. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De értékelem a segíteni akarásod és igen,úgy van ahogy írtad,a férfiak közt így megy ez.

Elvárásaimmal kapcsolatban pedig magamból indulok ki.Így nem tudom,hogyan tudnám kivitelezni,amit tanácsolsz,hogy adjak lejjebb? Akkor a saját barátságról alkotott elképzeléseimet kéne gyökereiben megváltoztatni. Az meg már úgy nem a barátság kategória,szerintem.

2013. jún. 13. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Pimbula! Ne legyél már ilyen beszűkült! Befelé és kifelé forduló emberekről még nem hallottál? Amúgy meg nincs túl sok különbség férfiak és nők között, ugyanolyan alattomos és hazug mindkét nem.
2013. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!