Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyszerűen elegem van a...

Egyszerűen elegem van a legjobb barátnőmből?

Figyelt kérdés
Elegem van! Osztálytársam, folyton beszólogat mindenért, mindig ő a társaság középpontja, meg se lehet szólalni mert ő mesél. Ha valamit mondok, hogy pl. kaptam egy új ruhát, ő rögtön kettőt kapott. Ha én vettem egy új takarót, neki felújítják a szobáját. Elvileg én vagyok a legjobb barátnője, de folyton egy másik osztálytársammal van, de ha én vagyok mással, már ideges. Mindig célozgat, hogy most éppen mit kapott, ha nem ismerek egy számot, már de gáz vagyok, de ő az én számaimat (ami egyébként mindenki másnak tetszik) leszólja. Hazudik, kétszínű, kibeszél mindenkit, elárulja a titkaimat. Tudom, hogy nem igaz barátnő, de osztálytársam. Ha megmondom neki, hogy nem akarok a barátnője lenni, akkor megy körbe az osztályban és ellenem fordít mindenkit. Segítsetek! :(
2013. jún. 16. 14:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
senki?!!
2013. jún. 16. 14:36
 2/11 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle és próbálj új barátnőt keresni. Ne foglalkozz azzal,hogy miket mond a többieknek,mert azok úgyis azt hiszik el amit látnak. Előbb utóbb úgyis leszáll majd rólad,ha látja,hogy nem foglalkozol vele és azzal amit mond rólad. Ez egy hülye beképzel tyúk és majd mások is észre fogják venni,hogy nem normális.
2013. jún. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is csináld azt vele ami ő veled és majd észhez tér. Vagyis reméljük,hogy kapcsol.
2013. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elhiszem, nekem is elegem lenne a leírtak alapján.. Szerintem pedig avval mennél a legtöbbre ,ha ezt a szemébe mondanád ,akkor talán észrevenné magát... És szerintem ,ha valakit megpróbál ellened fordítani ,akkor te is tegyél úgy ;) Biztosan mondott neked olyasmit amit ha körbeküldenél ,megüthetné a bokáját.. Semmi képen ne hagyd magad ,mert akkor beskatulyáznak ,hogy ezt megtehetik veled és akkor csak rosszabb lesz.. Tapasztalatból mondom ,hogy jobb ha kiállsz magadért...
2013. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, hamarosan viszont együtt megyünk táborba. Azt még elviselem, és kész. Az a baj, hogyha veszekedünk, akkor egy normális választ nem kapok csak ilyeneket, hogy én azt hiszem tökéletes vagyok, és a fejemhez vágja az én hibáimat. Egyszerűen tábor után majd szépen lassan próbálok elhidegülne tőle.. Talán a nyár majd besegít.
2013. jún. 16. 16:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy nagyképű beképzelt kis kurv@!Építsd le,találd ki,hogy lefoglal a pasid,nem érsz rá,mondj te is nagyokat!Versenyezni akar veled,elég szánalmas!Ha megint dicsekszik,meg mutogata a hüe számait,mond,hogy nem hallgatsz ilyen sz@rt,stb!Hány évesek vagytok?
2013. jún. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
13, ennyi idősen nincs pasim. :) szóval nem tudom
2013. jún. 16. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát féltékeny rád,azért húz le,de pont ezért tart maga mellett,mert jobbnak tart téged!Úgye te nem vagy elszállva magadtól?
2013. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem, hogy elvagyok... néha szoktam mondani, hogy kaptam egy új ruhát, de azt is tipikusan olyan "legjobb barátnők ujjongjanak együtt egy felsőért" stílusban mondom :D szóval nem hiszem... nincs is mire :)
2013. jún. 16. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
13? Bár te sem vagy egy "normális"(számomra) lány, a "barátnőd" egy igazi kis tini Ri*anc! Szerintem ahogy csak tudod, szakítsd meg a kapcsolatot az ilyenekkel!
2013. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!