Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megromlott a barátságom és...

Megromlott a barátságom és feladtam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy baráti társaságomban van egy fiú aki nagyon közel áll és miatta vesztem össze 2 barátnőmmel de ő ma éjszaka kiugrott a vonat elé és éppen hogy visszahúzták. Nem akart semmit mondani utána nekem de mindenki másnak bármit elmondott én félre mentem sírni de nem jött oda hogy beszéljük meg 11-ig voltam kiengedve leléptem 10-kor és nem is zavartatta magát mindent nekem mondott el fontos voltam neki é ennyi? Hazaértem és teljesen magamba fordultam megvágtam a kezemet Amúgy nem az első volt hogy kiborultam de eddig ez volt a legdurvább... mit tegyek ORVOSHOZ nem megyek 15 vagyok lány

2013. júl. 2. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha mindnekviel önfeledten beszélget, akkor nincs mögöttes tartalom, akkor épp "jó ötletnek" tűnt neki h kiugrik, de nem akart meghalni. Akkor nem beszélgetne mindenkivel így meg úgy...
2013. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem vili. Megmondtad neki, hoyg vége a barátságnak és ezért ugrott a vonat alá?
2013. júl. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ő ezt már többször próbálta.... Nem mondtam neki hogy vége a barátságnak mert imádom és soha nem tenném tönkre amúgy szerelmi baj miatt ugrott de ezt persze nem tőle tudom...
2013. júl. 2. 00:43
 4/7 ISzofi válasza:
Ne is menj orvoshoz! Annak kéne aki kiugrott a vonat elé.
2013. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"megvágtam a kezemet" kislányom legközelebb a nyakadat próbáld, azzal nagyobb sikert érsz el.

Hogy lehetsz ennyire barom? Mondjuk látszik is a "baráti" társaságodból....tudod, madarat tolláról embert...

Egyik a vonat elé veti magát, a másik a kezét vagdossa, remélem a harmadik kővel dobál repülőt.


Ez nagyon gyerekes, gáz, ciki, égő, tré viselkedés. Nőjön be a fejed lágya.

Ezt a fiút le kell sz@rni,a z iylen nem barát. Az a baj,hogy gyerek korban sokszor sokmindenkiről azt mondjátok,hogy "barát",de húszon pár évesen visszagondoltok és rájöttök, hogy még a haver kategóriába is csak szűkösen férne bele.


Keress más társaságot.

2013. júl. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem a legjobb baratnom hagyott ott a baj kellos kozepen.. A helyzet hasonlo.. En bekulnek.. Sot.. De nem akar velem.beszelni.. A legjobb amit tenni tudsz,varsz. Ha fontos voltal neki, rajon hogy te mellette lennel ha hagyna, ha meg nem vagy neki fontos.. Jobb elobb mint kesobb.. Ne fordulj magadba! Es ne tegyel ilyeneket! En most szakitottam a baratommal, ezutan a legjobb baratnom elhagyott, es a legjobb fiu baratom eltiltotta tolem a baratnoje.. Nehezen, de probalok tamaszkodni azokra akik segitenek felallni. Nehez.. Kegyetlenul. De sikerulhet.. Remelem tudtam segiteni :) 15/L
2013. júl. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem vesztünk össze csak ideges voltam másnap rögtön írt hogy mi van velem stb... és segített rögtön nem kellett szólnom sem
2013. júl. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!