Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, hogy a legjobb...

Miau99 kérdése:

Mit csináljak, hogy a legjobb barátnőm újra a régi legyen?

Figyelt kérdés

Nagyon jól elvoltunk, bár mindig voltak köztünk különbségek(Az én kinézetem normális, ő meg elég dagi, én elég jól tanulok, ő kevésbé, nekem vannak iskolán belüli, és kívüli barátaim, neki nem nagyon..) De én ezeknek nem adtam sose hangot. Ám most jött két új lány az osztályunkba, nagyon aranyosak, meg minden, és ők legjobb barátnők lettek. De az én BFF-em elkezdett beszélgetni az egyik új lánnyal, és a végén már nem foglalkoztak senkivel, vagyis semelyikőjük sem megy oda a maga barátnőjéhez a szünetekben, és mindig együtt vannak. Amúgy szegény újlány2 nagyon unatkozik, mert nem nagyon sikerült beilleszkednie. Én nagyon jól elvagyok a többi (közeli) barátommal a szünetekben, de azért hiányzik a legjobb barátnőm is. Teljesen megváltozott:hangosan nevet, hangosan beszél, hogy mindenki hallja, hogy ő milyen jól érzi magát, meg úgy összességében viháncol, és eddig, ha sulin kívül hívtam, akkor rögtön jött, de most mindig van kifogás, mindig leráz azzal az indokkal, hogy tanul. Érdekes, a többi barátom ráér, nekik már nincs dolguk, viszont, ha mégis sikerül rábeszélnem egy talira, akkor normális, jókat nevetünk stb., és ugyanez igaz a másik BFF párosra is. Ja, és azt kihagytam, hogy mindig próbál szekálni (mármint a legjobb barátnőm), de nem nagyon sikerül neki, mert megvédem magam, meg a barátaim is kiállnak mellettem.

Egyszer, amikor a BFF-em a lánnyal beszélgetett, akkor elkaptunk egy mondatfoszlányt, és kiderült, hogy féltékennyé akarnak tenni engem, de azok alapján amit írtam nekem semmi okom féltékenynek lenni.

Mit csináljak, hogy újra a régi legyen? Tudom, sok barátom van, de azért ő is hiányzik.


2013. júl. 3. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán próbáld éreztetni vele hogy fontos neked. Kissebbségi komplexusa van melletted, ezért akar féltékennyé tenni...
2013. júl. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!