Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs semmi életem, nincsenek...

Nincs semmi életem, nincsenek barátaim. Egész nyáron itthon fogok ülni. Hogy tudnék kilábalni ebből a gödörből? Nagyon magányosnak és bénának érzem magam, akit mindenki lenéz és sajnál.

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 19:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%
Fel a fejjel! Majd jobb lesz hidd el.
2013. júl. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MrPifta ***** válasza:
54%
úgy hogy hozzákezdesz barátkozni. Ha otthon ülsz, akkor nem lesz jobb
2013. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Én sosem értem, hogy ez a "ha otthon ülsz úgysem történik semmi" dolgon mit változtatna ha elmenne otthonról. Menjen ki az utcára és beszélgessen minden szembejövővel.

Először is kicsit magaddal kellene megismerkednek. Hogy te milyen vagy belülről, milyen jó és rossz tulajdonságaid vannak, mik érdekelnek. Bizonyára tudod ezeket, de összeszedni mégegyszer. Aztán gondolkodhatsz azon, hogy miért nincsenek barátaid és ezen változtatni. Azt az időt amit barátkozásra töltenél használd fel önmagad fejlesztésére, hogy mikor odakerülsz, hogy új kapcsolataid vannak kialakulóban, könnyebb legyen.

Viszont ha késznek érzed magad, kereshetsz táborokat vagy eljárhatsz programokra ami tetszik. (Mondjuk tipikusan társas programokra ne feltétlenül pl. koncert). A lényeg az, hogy legyél nyitott ha valakivel találkozol és érdeklődj őszintén mások iránt. Nagyon fontos, hogyha nem is beszélsz épp senkivel a kisugárzásod olyan legyen, hogy bármikor tudnál egy jót csevegni, érdemes téged megismerni : )

2013. júl. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Én sem bővelkedek a barátokban, mindig abban bízok, hogy hátha itt neten megismerkedek valakivel, mivel a valóságban ez sajnos nem úgy működik, hogy kimozdulsz és máris hullanak az öledbe a barátok. Ehhez szerencse is kell. Meg jó önismeret, ahogy az előző mondja.
2013. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! De milyen nem társas programok vannak?
2013. júl. 12. 20:56
 6/11 A kérdező kommentje:
ahol tudok ismerkedni?
2013. júl. 12. 20:56
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Kiállítás, bemutatók, táborok, kiránduló csoportok, olvasó klub, író klub...
2013. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem, életkor, lakhely?
2013. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én blogoldalakon ismerkedtem emberekkel, és vannak vagy hárman-négyen, akikkel tartom is rendszeresen a kapcsolatot.

Persze, itt fennáll az a veszély, hogy jó pár száz, ne adj' Isten ezer kilométerre laknak tőled, de legalább lenne kivel beszélgess.:)

2013. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2013. júl. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!