Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Mit tegyek?

Mit csináljak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Akkor kezdeném is a legelején. Van két legjobb barátnőm. Már lassan három éve vagyunk legjobb barátnők. Eleinte az egyik barátnőmben kicsit jobban bíztam,mint a másikban,mert vele jobban voltunk egy hullámhosszon,de az utóbbi időkben ez a bizalom elveszett és a másik barátnőmmel most szorosabb a bizalom. Most vele lettel teljesen egy hullámhosszon.

Az egyik barátnőm-akiben eleinte bíztam jobban egy kicsit- most teljesen megváltozott. Jó még elhülyül velünk,de újabban a meleg haverjával több időt tölt mint velünk. ettől már lassan kikészülök és a másik barátnőm is. Rengeteg vita volt közöttünk az elmúlt időkben és rengeteget sírtunk mind a ketten a barátnőmmel. Mintha már nem az lenne,akit megismertünk. Azt megértem,hogy változnak az emberek,de hogy ennyire? Ennyire,hogy bármibe beleköt,amit mondunk,vagy teszünk? És mindenért megsértődik,pedig mi csak jót szeretnénk neki? Én úgy gondolom ez az égész akkor kezdődött,amikor elkezdett úgymond "pasizni". Mi egy ideig támogattuk,mert tudtunk,hogy eléggé önbizalom hiányos,de utána már kezdett gyanús lenni,hogy a srác nem jelentkezik. A barátnőm összetört és amikor megtudta,hogy a srác az egyik barátnőjét - nem közülünk - megkérte,hogy járjon vele,ő meg rámondta,hogy oké,akkor lett vége az akkori énjének. Utána rászállt a gyakorira és random emberekkel beszélget,akiket nem is ismer,még a nevük sem igazi és "ismerkedik" velük. Persze ezek az emberek srácok és jelölgetik Facebookon is. És vannak olyan rosszindulatúak,akik csak azért jelölik be,hogy utána a pofájába vágják,hogy ronda,holott ez nem igaz. Ez már lassan engem készít ki. Szóval,mint mondtam az elején is,már nem bízom meg benne annyira,hogy elmondjam neki azt,ami engem bánt. Régen nálunk ez volt a fő szabály,hogy elmondjuk egymásnak,ha bánt minket valami,de most.... Most nem tudom mit tegyek! Most is itt bőgök,de nem tehetek semmit! Ha egyszer már nem bízom meg benne,akkor ezt sem akarom elmondani neki.

14/L



2013. júl. 15. 23:59
 1/4 anonim válasza:
Szerintem mondjátok el neki a másik barátnőddel hogy mit gondoltok róla mostanába, ès azt is hogy ez a "nem is ismerem de bejelölöm" dolog elég veszélyes is lehet. Ha pedig nem mond semmit és nem is változik hadjátok a francba, ha nem akar titeket megérteni akkor nem is igazán barátnő. (Amúgy ajánlom a Barátnöm az ellenségem cimű könyvet, ugyan ez a sztori :D )
2013. júl. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

14 évesen ilyen problémákkal :)

Nem semmi! :)

Ha barátod az illető őszintének kell vele lenni.

2013. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na akkor elmondanám: 14 évesen ugyanilyen 'problémáim' voltak (bár én nem írtam ki rögtön a netre, de ez már más tészta :D) és így utólag a saját arcomba taposnék... örülj neki, hogy ennyi dolgon problémázol csak - legyél azzal a barátnőddel, akit bírsz, a másikat felejtsd el. Úgy értem, ha nem keresed, te se keresd, élj, játssz, beszélgess azzal a barátnőddel akiben jobban bízol és kész :) A mostanában-fura barátnőd rá fog jönni hogy hülyeséget csinál :)
2013. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mesi, te vagy az?????
2013. aug. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!