Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tegnap este (ma reggelre)...

Tegnap este (ma reggelre) mikor ébredtem, eszembe jutott, hogy az egyik fiú osztálytársammal álmodtam, hogy jártunk, és randizgattunk. Hogyan mondjam el neki, hogy szeretem, és hogy egyáltalán van-e nála esélyem? 13/L

Figyelt kérdés
Ez a fiú már tetszett ebben az évben,de most így ahogy rájöttem,hogy szeretem.
2013. júl. 18. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki hogy nagyon megkedvelted és szeretnéd jobban megismerni :D
2013. júl. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) nagyon hasznos lehet.:)
2013. júl. 18. 09:45
 3/11 A kérdező kommentje:

ezt írtam neki most facebookon.:

Szia.<3 Most a tegnap esti álmom után (amit rólad álmodtam) rájöttem,hogy nagyon megkedveltelek,és szeretnélek jobban megismerni. igaz ,hogy osztálytársak vagyunk,de szinte sosem beszélgetünk.:/ csak gondoltam elmondom az érzéseimet,ha nembaj.:) Szia.<3!

2013. júl. 18. 09:51
 4/11 anonim ***** válasza:
<3 ezek a szívecskék szerintem nem kellettek volna, ez már így <3-vel együtt, túl ... hogy mondjam, talán nyomulás már.
2013. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

na már mind1...:/

:D

2013. júl. 18. 09:55
 6/11 anonim válasza:
Írd le a válaszát ha visszaír :)
2013. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Visszaírt már? :)

Remélem te jobban jársz mint én...Én eddig egyszer voltam nagyon szerelmes, el is mondtam a fiúnak. Azóta nem beszélünk...

Bár ezek a szívecskék lehet hogy nem kellettek volna..:S

2013. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ennyi is elég lett volna:

"Szia! Miújság? Hogy vagy?"


Ha visszaír, elkezdtek beszélni, és később ráérsz bővebben kifejteni (nincs kedved máskor is beszélgetni; sulikezdés előtt még összefutni valahol; elmenni fagyizni stb stb) aztán jöhet a kedvellek.

De ez a sok szívecske... ha esetleg nem írna vissza(nem festem az ördögöt a falra, csak megjegyzem), akkor sem azért nem válaszol, mert utál, vagy ilyesmi, csak lehet hogy megijedt ettől a hirtelen nyomulástól.

2013. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem írt vissza.de már oda volt írva, hogy látta.;) lehet,hogy tényleg csak megijedt,mert még nem volt barátnõje.:*

Köszönöm a hasznos válaszokat.

2013. júl. 18. 13:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Ennyit irt válaszban: bocs viki de nem vagy az esetem. Hát ez is felesleges volt..://
2013. júl. 21. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!