Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek csinálja vagy ne?...

Szerintetek csinálja vagy ne? (ha igen, akkor ötlet is kellene, több lent)

Figyelt kérdés

Most megyek szeptembertől 9.-be (nem ismerek kb senkit se személyesen) és arra gondoltam, h esetleg elhívom őket valahova, ismerkedni, mert mennék én gólyatáborba, de nem tudok (családi ok).. Azt se tudom, h hol találkozzak velük. Nincs valakinek vmilyen ötlete?

Én arra gondoltam, h a parkban találkozok velük és beszélgetünk (kaja, pia). Vagy ez nagyon unalmas lenne?


Segítsetek kérlek!



2013. júl. 31. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell a felhajtás. Sokan nem mennek gólyatáborba, az csak egy buli, ha nem mész, attól még nem leszel Te kevesebb! A suli első napjától fogva pedig szépen egymáshoz csiszolódik az osztály, nem kell külön "figyelemfelkeltő" találkozást szervezni, hogy te is létezel. Várd meg, míg kialakul, kivel leszel jóba, aztán annyit beszélgettek, buliztok amennyit csak akartok! Én a helyedben nem ragoznám ezt túl. Amúgy hogy akarod őket meghívni, ha nem is ismersz senkit? Vagy ezt hogy gondoltad?
2013. júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most látom..csináljak*


Köszi a választ!


Van facebookon egy csoportunk és oda kiírnám, úgy gondoltam..

2013. júl. 31. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges lenne kiírni, az első válaszolóval értek én is egyet.
2013. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És miért érzed szükségét? Zavar, hogy nem mész gólyatáborba? Félsz hogy nem fognak befogadni? De őszintén írd le az okot!
2013. júl. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintek jó ötlet, hogy elmentek egy parkba piknikezni vagy röpizni! :) De azért nem kell félni, hogy lemaradsz a gólyatáborról, ugyanúgy beilleszkedhetsz! :) Sokan nem lesznek még ott hidd el!


21/L

2013. júl. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


ma 10:42

Igen, attól félek.

2013. júl. 31. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!