Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt női autószerelő? Vagy...

Van itt női autószerelő? Vagy az ismeretségi körötökben? Jólesne egy kis inspiráció.16/L

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és autószerelő szeretnék lenni! Egyszerűen imádom a kocsikat és ezer milliószor átgondoltam már és igen ,büszkén jelentem ki ,hogy ez akarok lenni! Csak az a baj ,hogy az ismeretsegi illetve baráti körömben egyetlen ilyen lány sincs...Sőt a szüleim,főleg az édesapám borzasztóan ellenzi ezt a dolgot... Jólenne ha valakivel aki megért és ugyanezt az utat járja megtudnám ezeket beszelni! Kérlek segítsetek! :) Válaszaitokat előre is köszönöm! :)

2013. júl. 31. 17:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszaitokat! :)


Tudom, hogy olajos lesz a kezem ,már volt olyan ,hogy barátom apjának segítettem szerelni... Neki is saját szervíze van ,és mondhatni iszonyat jól megy neki,mindig mikor átmegyek a barátomhoz (1 héten kb. 3x) mindig van ott kocsi ezáltal mindig van munkájuk. :)


Az egyik válaszoló felhozta ,hogy lehetnék inkább autóvillamosságra szakosodott... Egyébként gondoltam már erre is :D Sőt autófényezésre ,karosszérialakatosra(de ezt nem annyira szeretném... :) Legjobban a szerelős nehéz fizikaimunka része érdekel utána az autóvillamosági része.


Utolsó válaszoló: Hát igen ,engem is jobban vonz ez mint egy fodrász,eladó,titkárnő...stbstbstb :D Mondjuk én nem azért választom ezt hogy pasik vegyenek körül... Igazából nem akarom magamat senkinek produkálni, én magam miatt akarok autószerelő lenni ,nem a pasik miatt :)

2013. aug. 3. 08:43
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia! Mekkora öröm nekem ezt ma olvasni:) Én is 16 éves lány vagyok és én is autószerelő akarok lenni:) Kiskoromban babák helyett kiskocsikkal játszottam, elloptam a bátyám autós meg motoros újságjait és vele néztem a Forma1-et:) Mikor apám kocsik közt dolgozott miden hétvégén bent voltam vele.

A motor hangja szinte feltölt energiával:) Autó megszállott lettem. Én is kitartok, ne add fel te sem!

Amikor arra gondolsz, hogy egy műhelyben szereled a kocsit, motorolaj szag van és mikor beindítod, hogy megnézd jó-e és hallod a hangját mit érzel?:D Hülye kérdés, de szerintem azt amit én. Nem tudom elmondani de nagyon tetszik a kép:)

Nagyon-nagyon sok sikert!:)

2013. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De jó! Neked is sok sikert! :) És igen már ezerszer elképzeltem milyen lesz majd szerelni főleg amikor valami klasszikus kerül majd a kezem alá... Isteni lesz! És valószínűleg barátom édesapjánál fogok dolgozni jövő nyártól,de persze először csak ilyen könnyebb melókat ,hogy beletanuljak (olajcsere,fékcsere stb :)). Szóval jó lesz! De azt szeretném kérdezni ,hogy téged nem érnek "támadások" ,hogy autószerelő akarsz lenni? :D Egyébként ha gondolod tarthatnánk a kapcsolatot! :D Mert tényleg jól jönne egy ugyanolyan érdeklődési körű barátnő vagy ismerős mint én. :D És ráadásul egy idősek vagyunk! Tök jó hogy írtál ,nagyon feldobtál! :D
2013. aug. 18. 08:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Szívesen benne vagyok a kapcsolattartásban:)

Jaj de jó neked, hogy már megvan a hely ahol betanulhatsz. Én még mindig próbálok valahogy bejutni egy műhelybe dolgozni akár takarítóként, csak hogy ott lehessek és tanulhassak:)

Engem nem érnek támadások, sőt:) Eddig mindenki, akinek említettem azt mondta, hogy milyen jó lesz végre egy elszánt női szerelő, aki ráadásul az elszántsága miatt jó is lesz:D Szóval engem nem támadnak ezzel. Szerintem ebben nincs is támadni való, hiszem már kinőhetett az ország abból a korból, amikor külön választják a férfi és női munkákat.

Írj privátban emailt vagy ha van facebookod akkor küldj linket és bejelöllek:)

2013. aug. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
De jó neked :D Mondjuk engem igazándiból csak apám meg barátom anyukája piszkál ,hogy nem női munka...Már anyu is elfogadja hogy az akarok lenni pedig először neki se tetszett :D na de akkor küldöm priviben a facebook profilom :D
2013. aug. 18. 17:58
 16/16 anonim válasza:
Nem ehez a szakhoz kapcsolódik de én mezőgazdasági gépésznek szerettem volna tanulni de apám nem engedte. 16/l (most pincérnek tanulok és utálom
2018. júl. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!