Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a sértődés jogos volt?

Ez a sértődés jogos volt?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre írtam,de mindegy.Na az van,hogy összevesztem osztálytársammal.Még pedig azon,hogy:Azt mondta menjünk horgászni.Én beleegyeztem.Rám pakolta az összes cuccot.Egy kezem volt szabadon.Oda akartam adni neki egy fakon vizet,erre ő lecsicskázott.Ezt még eltürtem.Aztán mikor kiderült,hogy töb mint egy kilómétert kelett volna így mennem,felmerüt,hogy cseréljünk.Akkor is azt mondta,hogy én az Ő csicskája vagyok és,hogy cipeljem a cuccot.Ekkor a házunk előtt lepakoltam a cuccot és bementem.Ez persze neki állt feljebb.Meg,hogy van egy legjobb barátja és amikor ő nem ért rá, áthívott engem,hogy ne unatkozzon.Az apja reggeltől késő estig dolgozik és a gyerek mindent megkap.Kapott egy kutyát.Kb 1 évet volt nálluk (ez idő alatt a hátsó udvarban láncraverve,és a mozgástere kb 5méter volt.).Szegény kutyát 2 ha elvitte sétálni és csodálkozott,hogy egész éljel ugat.Meg azon,hogy nem tanította és nem hallgatott rá a kutya.Nagyon beképzelt.Rengetegen panaszkodnak rá,hogy kölcsön adnak neki egy játék CDt és azt a játékot az életben nem látják többet.Lehet zavaros de még az,hogy sétáltam tesómmal és mikor meglátott minket egy mondta,hogy:egy bu zi,két bu zi.Ahogy ő kinéz és amilyen képei vannak facebookon valami undorító.Szerintetek ez jogos vagy nem?Természetesen nem tudtam,hogy nekem kell cipelni mindent.

2013. júl. 31. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Jogos volt e??!!

Ne viccelj!

Ebben a történetben abban az egyben hibáztál, hogy most megkérdőjelezed a döntésedet.

Én egy ilyenért egy könnyű testi sértést is kiosztottam volna.

Ne feledd, madarat tolláról, embert barátjáról!

Ne vedd magad körül ilyen gyökerekkel, mert ez alapján fognak megítélni.

Zárkózz el tőle, hajtsd el a p.icsába.

2013. júl. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ez egy ritka nagy bunkó paraszt. Nem értem miért mentél el vele horgászni hogyha ekkora nagy tahó.
2013. júl. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nem kérdőjelezem meg a döntésem,csak ő mind ezért engem hibáztat.Csak a véleményetejre vagyok kíváncsi.
2013. júl. 31. 19:47
 4/5 anonim válasza:
Miért barátkozol az ilyenekkel?
2013. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2.bocs lassú

Neked is köszi.Azt mondta út közben cserélünk,csak szoljak.3as.Nem barátkozok ilyenekkel,csak hírtelen változott nem tom miért.Mikor a barátja lettem még nem volt ilyen,de voltak jelei,hogy ilyen lesz.

2013. júl. 31. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!