Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez rendben van?...

Szerintetek ez rendben van? (bőv. : Lent)

Figyelt kérdés

Az úgy volt hogy elkezdődött a nyári szünet. 1. nap már találkoztam az egyik barátnőmmel (nem mondanám őt legjobbnak) és utána hetente 1szer biztos hogy voltunk együtt sőt volt amikor többször is.

Akkor elmentem táborba, -az akkori BFF-em nem jött- és ez a csaj akit BFF-nek tekintettem kiakadt, hogy azokkal vok akit ő utál (osztálytársaimmal mentem és van egy csaj akit a volt BFF-em nem bír) és tejesen kiakadt h én ezzel csajjal voltam. (itt nagyon összevesztünk) fb-on törölt ismerősei közül stb. majd ezen a napon este vagy 10szer hívott egyszer felvettem és beleszóltam h szia. mit akarsz? és ő elkezdett kiabálni h az a lány akit ő utál vele vagyok táborban... én pedig kinyomtam a telefont. Eze kután még 5ször hívott legalább anyukám vette fel (mert én nem akartam vele beszélni) neki is az anyukája volt. A szülők úgymond megbeszélték, hogy mit csináltunk, de anyukám érezte hogy ez nem jó így. Befejezték a telefonálást és mondta nekem anyukám hogy hívjam fel és béküljek ki vele mert otthon ZOKOG hogy összeveszett velem, mindent ami közös volt töröltem fbon volt egy profilunk azt is átneveztem. Másnap reggel fbon írt hogy kezdjünk mindent előről, de ugye én táborban voltam úgyhogy csak este válaszoltam neki. Kibékültünk, bár úgy éreztem hogy rá nemtudok BFF-ként tekinteni. Amúgy a suliban 3an voltunk legjobb barátnők. Nekem ez a csaj ennek a csajnak is én és a másik lánynak pedig én. A harmadik lánnyal is sokat összejártam a nyáron de vele csak 2 hetente tudok találkozni de akkor egész nap együtt vagyunk. Van az a csaj akit a volt BFF-em utál és vele is találkoztam a nyáron kb. 2szer + a tábor. A volt BFF-emtől pedg olyan üzit kaptam amiben megint veszekedni akar velem. Arról szól az üzi h neki rosszul esett hogy nem őt választottam hanem azt a lányt akit ő utál lb-mnek. + h neki nem kell közénk tartoznia. anyunak egybő megmutattam az üzit, neki is elege van a volt BFF-emből, mert nem állapot amit csinál. Anyuval közösan írtunk neki vissza hogy én senkit nem választottam és mindenkivel jóban vagyok. ő meg erre azt írta h az embernek csak 1 vagy 2 lb-je van és nem 3 vagy 4.

Szerintem pedig úgy van hogy az embernek 1 BFF-je van és több lb-je is lehet. Amúgy pedig nem értem a volt BFF-em mert neki is van 3 lb-je -.- úgyhogy nem értem hogy min van kiakadva, mintha osztálykiránduláson nem ő hagyott volna ott. mintha nem én segítettem neki mindig a tanulásban ha valamit nem tudott tőlem kérdezte naponta hívott fel hogy segítsek neki ebben segítsek neki mindig. én persze szívesen segítettem neki, mert akkor még BFF-ek voltunk. De mind1.

Ez a fél sztori, írjatok üzit és leírom h mi történt még. ÉS szerintetek jól döntöttem, hogy már nem ő a BFF-em? egyszerűen nemtudok megbízni benne és érzem hogy a suliban is csak kihasználna. És az embernek egy BFF-e lehet és több lb-je vagy 1, 2 lb-je és nem 3 4?

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.


2013. aug. 2. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
lb-je több is lehet de BFF-je csak egy nekem 4-lb van mégse történt nem értema "barátnődet"
2013. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!