Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 2013. augusztus 20-án költöztü...

2013. augusztus 20-án költöztünk vissza amerikából haza én már ott születtem és magyar iskolába jártam DE félek hogy kifognak közösíteni mert 3000km-re laktam tőlük MIT TEGYEK?

Figyelt kérdés
amúgy az Eötvös József általánosba fogok járni

2013. szept. 1. 10:19
 1/7 uno20001 válasza:

Semmit. Ezért nem fognak kiközösíteni, ha mégis, akkor nagy h.lye osztálytársaid vannak.


u.i: Ha amerikában laktál (feltételezem, hogy ez az Amerikai Egyesült Államok), akkor semmiképp se 3000km-re laktál Magyarországtól) még Maine állam legközelebbi része is ~6200km-re van.

2013. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

New Yorkban laktam akkor bocs

semmit sem tudok magyarországról csak pár dolgot

amit a suliban tanítottak

2013. szept. 1. 10:45
 3/7 uno20001 válasza:

Akkor olvasd el a Wikipédiát, abban ott van a lényeg.


[link]

2013. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ez nem gond, sok magyar sem tud túl sokat MO-ról. Én még izginek is tartanám ha lenne egy ilyen osztálytársam. Élvezném hogy megmutathatom neki a magyar nevezetességeket, szokásokat és megkóstoltathatom vele a magyar specialitásokat.


Am. hány éves vagy és hányadik osztályba mész?

2013. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 9.-ben volt egy Szolvákiai Magyar osztálytársam. Szlovákiában éltek egészen 15 éves koráig. Csak a sulija volt magyar.

Mikor idejött, ő sem tudott semmit. És nagyon furcsa, kissé mókás akcentusa volt. 1 év múlva már akcentus nélkül beszélt.

Sokat kérdezgettük Szlovákiáról. Eleinte még válaszolgatott, később már megunta és nem akart.


Legyél kedves. Ha kérdeznek válaszolj. Kérdezz te is nyugodtan a többiektől bármit. Örömmel fognak segíteni, hidd el.

Segíts az angolban, de vigyázz, ne hagyd hogy kihasználjanak.


Majd írd meg légyszi pár hét múlva, hogy hogy érzed magad.

Sok szerencsét!

2013. szept. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
8.adikos vagyok és azt mondták az akcentusomra hogy király ahogy beszélek!
2013. szept. 2. 13:43
 7/7 anonim ***** válasza:
:-) Na ugye! :-)
2013. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!