Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet hogy én mutattam...

Hogy lehet hogy én mutattam be neki azt, aki a legjobb barátja, és flegmázik velem? Most le akar rázni azért flegmázik sokat?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomnak én mutattam be egy haveromat, akivel nagyon hamar nagyon jóban lettek, már-már mint elválaszthatatlan testvérek... És ennek ellenére, hogy én mutattam be neki, engem le akar rázni nagyon úgy érzem.. Velem szokott bunkózni, kinevettet mások előtt, megmondja, hogy megint elrontottam, hülyeségeket beszélek, nem tetszik neki sok dolgom. És az a szemétség ebben, hogy én 4 évig voltam a "legjobb barátja", de nem hasonlítunk egymásra ennyire, mint ők ketten.

És azóta sokat flegmázik velem, mióta bemutattam egymásnak őket. Mindenért beszól, véleményt mond, mikor tudja, hogy nem érdekel, megjegyzi a saját negatív vélemnyét, azóta sose mondott semmi rendes dolgot.


Mintha csak megutáltatni akarná magát velem. De nem mondja, hogy kopjak le, azért néha jön a "kölcsön adod ugye? tudsz segíteni?" Szóval nem értem, ha le akar rázni, akkor miért nem mondja, hogy nem érdeklem?


És ott a másik barátja aki a legjobb barátja, akivel a legjobban hasonlítanak, akinek bemutattam na annak sose mond ilyeneket, azzal rendes, látom a szemébe azt az örömöt, mikor találkoznak. És egyből megy utána, bárhova is menne.

Mikor bezzeg én hívtam, akkor azt mondta, hogy "dehogy megyek!".

Szóval ez ilyen lerázás? Hogy most már van egy barátja, akivel nagyon-nagyon jóban vannak, és most már én lekophatok?

Ja és a röhej, hogy eddig azzal a sráccal jóban voltam, hívott mindig, hogy menjek velük én is, most már érdekes módon nem is keresnek. Biztos a "barátom" tele beszélte a fejét, hogy nem jó ha én is ott vagyok...


Ja és neki olyanokat mond, amit nekem 4 év alatt 1x sem, hogy mennyire jó barátja, meg mennyire szeret vele lógni, együtt tölteni az időt, átmenni hozzá.

Ha én hívtam át, alig akart átjönni, hozzá pedig 1 héten vagy 5x átmegy.


Ez most direkt volt? Nem én rontottam el, tényleg, akkor kezdett el flegmáskodni velem, mikor megismerte ÁLTALAM a legjobb barátját, előtte semmi baja nem volt velem 4 évig. Már rohadtul nem érzem, hogy a barátaim lennének. Két barátból maradt 0. :S

Vagy ők nem voltak igazi barátok, ha leráznak másokat egymásért?



2013. szept. 13. 14:48
 1/1 Luppi ***** válasza:
Gondolom 17év körüli gyerek vagy vagy fiatalabb. Ilyen korban gyorsan változnak a személyiségek, négy évig egy hullámhosszon voltál mindkét gyerekkel de most ez változik, valószínűleg ők változnak. Amit leírtál abból szerintem lenéznek téged, ezért ha kell valami akkor jön a kölcsönadás de amúgy fosik rád. Igen ilyen egy lerázás. Az emberek barátai az élete során cserélődnek, ezt éled meg most, azért nem érted mert volt az a négy év. A négy év alatt mint mondtam egy hullámhosszon voltatok és ez változik most. Szerintem.
2013. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!