Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegenekkel miről lehet...

Idegenekkel miről lehet beszélgetni?

Figyelt kérdés
Most új osztálytársaim vannak és nem tudom, hogy barátkozzak velük vagy, hogy miről beszélgessek velük. Tudna valaki segíteni? Ha oda megyek hozzájuk akkor miről kezdjek el beszélni? Mindenki tud valamit mondani csak én nem. Valami ötlet, hogy mit mondjak?:)

2013. okt. 1. 20:17
 1/8 -Agile válasza:
100%
Először beszélgess velük a suliról, majd utána adagolhatsz más témákat is:)
2013. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Néhány dolgot kérdezz meg tőlük, aztán a válaszok alapján majd alakul a beszélgetés. Pl.: kedvenc tantárgy, együttes, időtöltés, stb.
2013. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én rengetegszer elbeszélgettem már idegenekkel mindenféle helyeken, a téma adta magát... Ha zenét hallgat vagy könyvet olvas vagy érdekes dolgot eszik, jó színű a frissen festett haja, akkor el lehet indulni azon az úton s speciel én akkor már elég könnyen át tudok ugrani akár már témára :) Főleg, ha a másik partner ebben. Van, akivel nem tudok beszélgetni, mert "nem hagyja". De az ritka :)

Akár az időjárás kivételes jóságára is lehet utalni, megjegyezve, hogy milyen jót lehet túrázni ilyenkor, s ha a másiknak ez szintén hobbija, könnyen kialakulhat egy kellemes csevej. Sosem gondolkodtam ezeken, csak jöttek a dolgok :)

2013. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát jó neked:) de már eltelt egy hónap a suliból és még mindig nem tudok velük miről beszélni pedig szeretnék csak nem jut eszembe semmi:S
2013. okt. 1. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzik magukat az új iskolában?

Milyen volt a régi osztályuk?

Hiányoznak a barátaik? - remélem, hogy azért itt is jó

Miket szeretnek? Régen miket csináltak? (Sport, egyéb hobbi)

Mert, nem tudod, tudják-e, de ebben az iskolában nagyon jó a kosárcsapat, stb.

Lenne-e kedvük esetleg iskola után megenni egy sütit/fagyizni/sétálni egyet, moziba menni hétvégén...

2013. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs más ötlet, sulis dolgokról nem hiszem, hogy nem tudsz velük beszélgetni, arról mindig lehet.
2013. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak hallgasd miről beszélgetnek aztán te is szólj hozzá ha olyasmi kerül szóba amihez te is értesz. :)
2013. okt. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as: 1000% egyetértek veled. Az ember sokmindent a nyitottságának és lendületének köszönhet az életben :). Nem minden emberben van ez meg.
2013. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!