Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltok ehhez az ajándékhoz?

Mit szóltok ehhez az ajándékhoz?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőmet 2 hét múlva műtik epekővel. Arra gondoltam, hogy keresek egy pofás kis követ, belegravíroztatom, hogy "epekő", furatok rá egy pici lyukat és csinálok belőle kulcstartót. Csak hogy emlékezzen arra, hogy apró köveket szedtek ki belőle és pár napig egy lyukkal az oldalán a kórházban lesz (úgy tudom pár napig valami cső lesz benne). Meg persze viszek neki virágot meg lufit ahogy azt szokták. Mit mondtok?

Na meg epekő műtét után ehet édességet? Vihetek neki bonbont vagy ilyesmit?



2013. okt. 10. 13:23
 1/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Kicsit morbit ötletnek tartom ezt a kulcstartót, a műtét egy kellemetlen dolog, amit a legjobb elfelejteni, ez a kulcstartó meg mindig eszébe juttatná.
2013. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, de én lehet, hogy eltenném a fiók mélyére azt a követ. Kétlem, hogy szívesen emlékeznék vissza kórházi/műtéti élményekre, akármennyire jópofi ajándék. :/
2013. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék neki. Viszont akárhogy diétázom, annak nagyon örülnék, ha CSAK nekem sütne valaki pl. kis kekszeket és egy szép kis dobozban odaadná....
2013. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ajándékot ne adj neki ami mindig emlékeztetné erre az esetre. Kreatív ötlet, de inkább válassz mást helyette.
2013. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül is igaz, én sem szívesen emlékeznék rá. Van más jópofa ötletetek, ami inkább való műtét után?:)
2013. okt. 10. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

azt a kis követ hagyd ki. elég a süti és a lufik.


én nem szeretnék emléket az -ne adj isten- elkövetkező operációimról.

2013. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Kérd el az epekövet és azt gravíroztasd. :)
2013. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!