Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináltok, ha huzamosabb...

Mit csináltok, ha huzamosabb ideig se barßatotok, se barátnötök? Elmentek egyedül a programokra vagy inkább maradtok otthon?

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 09:48
 1/5 anonim válasza:
100%
én nem vagyok az az emberfüggő én hetente elmegyek egy sört meginni bár az baráttal... egyedül szoktam étterembe járni színházba mozbi koncertekre meg ilyen helyekre... kicsit punnyadás is szokott lenni de nem mindig... így jobban tudok ismerkedni
2013. okt. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt nekem is meg kéne tanulni. Èn valóban emberfüggö vagyok és érzékeny. De valahogy azt érzem, olyan kínos egyedül. Mások többnyire párban vannak, netán csoportban...

Egyébként pesti vagy vagy vidéki? Talán Pesten ez könnyebb.

Ès mennyi idös vagy, ha nem tikok?

2013. okt. 19. 11:28
 3/5 anonim válasza:
100%

vicces, de ugyanebben a helyzetben vagyok xdd

én inkább az a tipikus otthonülős típus vagyok, úgyhogy én csak a filmezést tudom tanácsolni :)

Hangulathoz illő filmek, sorozatok...nem tudom miért, de ez egy kicsit olyan érzést kelt bennem, hogy mégsem vagyok "egyedül", se párkapcsolatilag, se társaságilag...leköt, számomra ez a fontos :)

2013. okt. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
vidéki vagyok de BP tanulok meg dolgozom... 22 töltöm. alapjáraton én is érzékeny vagyok, de én más "lelki dolgok" miatt. sok időm elmegy a tanulással és a munkával de jövőre rengeteg szabadidőm lesz. De ezene a héten 2* megyek moziba, 1 koncertre és 1* sörözni
2013. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4-esnek:

Jó, hogy dolgozol is meg tanulsz is. ìrigyellek. Mégiscsak emberek között vagy és hasznosan telik az idöd, meg talán kapsz egy kis "erösítést".

De sörözni nem egyedül mész vagy igen?

Te milyen leki dolgokban vagy érzékeny?

2013. okt. 20. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!