Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy fogadjam el, hogy elkolto...

Hogy fogadjam el, hogy elkoltoznek? Annyira faj.

Figyelt kérdés
Szoval mikor idekoltoztunk megismertem egy lanyt. 3 evvel fiatalabb, de meg nagyon kislany. Nekem is van kutyam es neki is. Mar elso perctol kezdve rengeteget logott rajtam eleinte borzasztoan idegesitett es bevallom nem szerettem. Mindig egyutt setaltattuk a kutyakat. Ekozben azert o is nagyon sokat valtozott es mar kb. Fel eve tok jokat beszelgetunk seta kozbe, semmi gond nincs vele. Viszont elkoltoznek. Mikor mondta meg nem igazan erdekelt. Aztan ma jottunk haza es mondta, hogy "na hat ez volt az utolso ilyen setank egyutt." es hirtelen valami nagyon furcsat ereztem es hihetetlenul szomoru lettem. Most eszembejutott, hogy minden nap mentunk es mennyi minden tortent velunk. Egyutt jatszottak a kutyusok, egyutt halasztuk ki a labdat a folyobol, tenyleg tok jokat beszelgettunk. Mindig csengetett, hogy mikor indulunk, telen nyaron minden napes soha tobbet nem lesz ilyen:( nem mennek messzire, nem ez a baj. De kutyatsetaltatni tobbet egyutt nem fogunk. Raadasul olyan kornyeken lakok ahol kb. Senki nem jar ki a kutyaival, nincsenek is itt barataim, mert egy normalis ember se lakik erre. Szoval, hogy fogadjam el ezt az egeszet? Itt bogok es en se ertem hisz sose gondoltam, hogy majd ezert sirni fogok. De olyan rossz... 16L
2013. okt. 29. 22:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Raadasul szornyu belegondolni, hogy mostantol ezeken a kihalt utcakon kettesbe fogok setalni a kutyusommal es neki se lesz itt baratja es en is legtobbszor egyedul fogok menni vele
2013. okt. 29. 22:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Gettómilliomos-csak baráti kiadásban kellene:D

Nyugi,majd találsz valakit,vagy valamit..akivel/amivel elfoglalod magad!

2013. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!