Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van 3 legjobb...

Mit tegyek? Van 3 legjobb barátnőm, akik közül a 3. at már nem mondthatnám annak. (hosszú, hogy miért) De mivel kis korunk óta barátkozunk, és mindig együtt vagyunk, ezt már megszokásból mondjuk.

Figyelt kérdés
Ő szerermes lett egy fiúba(a fiú nem szereti viszont,de legjobb barátnője),és rajta keresztül mi is megismertük őt.A másik barátnőmbe beleszeretett és most járnak.Nagyon sok konfliktust okozott ez az ügy,és most ott tartunk hogy a másik két barátnőm nem beszélnek vele szívesen.Én már nem tudom kinek adjak igazat,azt sem hogy kivel legyek.Nagyon megsajnáltam a 3.barátnőmet,és nem szeretném hogy haragudjom rám,habár a másik két lányt nagyon szeretem.és nekik is valamilyen szinten igazuk van.Nem szeretném elveszíteni egyikőjüket se!
2013. nov. 4. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd, hogy választásra kényszerítsenek, légy mindkettőjükkel, próbálj meg úgy viselkedni mintha misem történt volna
2013. nov. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előző válaszadóval kell hogy egyet értsek, szerintem maradj pártatlan :)
2013. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!