Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőmet nagyon megverte a...

Barátnőmet nagyon megverte a barátja, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Párszor már volt rá példa,de a mai nagyon durva volt...Felpofozta és falhoz vágta erre elesett és még meg is rugdosta a "barátja".

Szétválni nem nagyon tudnak az anyagiak miatt közös vállalkozásuk van.

Mondtam neki,h menjen be a kórházba látleletet venni,de nem akar.Azzal érvelt,h rendőr a barátja és úgy is tudja,h üsse meg,h ne legyen nyoma...de szerintem ez hülyeség...

A barátja annyit mondott neki,h örüljön,h visszafogta magát....

Nagyon féltem,h valami baja lesz.Csajszi kb 50 kg a pasi kb 100kg és két fejjel magasabb nála...

Túlzottan nem akarok belemászni a dolgokba,mert nem sok közöm van hozzá...De engem apám vert és tudom milyen érzés én fel is jelentettem....

Mivel tudnék érvelni,h jobb lenne nekik külön?Folytan csak veszekednek és van mikor "kicsit" el is durvulnak a dolgok....



2013. nov. 9. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Te semmit nem tudsz tenni, csak a barátnőd. Amíg a barátnőd fel nem fogja, hogy ez nem normális dolog, és nem lép, nem jelenti fel addig mindig így lesz. Kibékülnek, majd újra megveri, majd újra kibékülnek. A vége az lesz, hogy belehal, vagy a pasas lecseréli egy fiatalabb csajra.

Mond meg neki, hogy hiába rendőr a barátja, nyugodtan jelentse fel.

2013. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon veszélyes mezsgyén lépkedsz. Nyilván ez mellett nem lehet elmenni, de sajnos a csajnak is be kellene látni, hogy ez így nem élet... esetleg kérj nők bántalmazásával foglalkozó szervezettől tanácsot/segítséget!
2013. nov. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Odahívsz még valakit, aki szintén megmondja neki, hogy hülyeség, amit mond a verésnyomokról, elviszed orvoshoz MOST látleletet vetetni, elmentek a rendőrségre feljelenteni és elbujtatod.

Hát annyi közöd van, hogy mint állampolgárnak kötelességed jelenteni minden bűncselekményt, ami tudomásodra jut.

Ha a barátnőd nem megy, akkor Neked kell egyedül.

2013. nov. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Csak kifogás, hogy a vállalkozás miatt nem akar válni.

A barátnőd szeret szenvedni és kiszolgáltatottnak lenni egy barom oldalán, akkor te nem sokat tehetsz.

2013. nov. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Holnap megpróbálok beszélni vele,ő is tudja,h így nem jó....Ma is azt mondta,h még egy pofont megérdemelt volna,de ennyit nem...

Ha meg is érdemelte(nem tudom nem voltam ott) a pasit akkor sem jogosítja fel,még 1db pofon sem....

2013. nov. 9. 23:33
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát csak a látlelet frissiben kell!

No meg most visszamegy oda, ahol verik??...

2013. nov. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen otthon van,de a barátja nincs és nagy valószínűséggel haza se megy...látleletet tuti nem fog vetetni most...
2013. nov. 9. 23:39
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj a rendőrségre Te.
2013. nov. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd nem akarja semmit sem tudunk tenni sem én sem te se a többiek. Neki kellene véget vetni a kapcsolatnak ha csak nem direkt szereti ha szadizzák.
2013. nov. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Általában nem szeret szenvedni egy bántalmazott se. Fél a hülyétől, azért csinál hülyeséget. Sajna a hatóság is tehetetlen, idióták a törvények, vér kell folyjon meg hasonló sületlenségek, plusz a nehézkes bizonyíthatóság, és rögtön az marad, hogy szólsz valami kreatív jóbarátnak, aki rövid idő alatt nyomtalanul eltűnteti a gyereket...
2013. nov. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!