Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van még valaki ilyen helyzetbe...

Van még valaki ilyen helyzetben, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Olyan hülyén érzem magam. Olyan mintha nem jó baráti körben lennék, nem azért mert nem jófejek a barátaim( az a kevés ami van is eggyáltalán), hanem azért mert kemény rockot, metált hallgatok, meg ilyeneket, a barátaim nem igazán, inkább rap meg ilyen könnyebb műfajok. Én is teljesen normálisan öltözködök meg minden, de vágyok egy olyan baráti körre akikkel mondjuk elmegyünk közösen metált hallgatunk, egymásba karolva szökdösünk és üvöltözünk miközben üvölt a metál... meg ilyenek. A saját barátaimmal is járunk ki...de mégse olyan nem rocker helyekre, hanem csak ilyen normálisabb helyekre.

Próbálok megismerkedni rockerekkel, és már elmondtam nekik, hogy szeretnék hozzuk tartozni, dehát őket is megértem...átlagosan öltözködök nincs hosszú hajam(mondjuk ettől én még koncerten ugyanúgy rázom a fejem :D)...csak a zene ami hozzuk köt. Most egy ilyen rocker csávó elhivott a koncertjükre(kisvárosban élünk, ők pedig egy kezdő banda, fiatalokból) el is megyek, de már előre látom, az lesz, hogy lenyomják a koncertet egyet bulizunk, aztán ők lelépnek valamerre, beülnek vmi jó rocker helyre amit talán mégcsak nemis ismerek én meg mehetek haza -.-... Hurrá!

Hogy értessem meg velük, hogy nem csak köszönő viszonyban akarok lenni a rockerekkel, hanem a baráti körük egy tagja akarok lenni, akinek szólnak, ha este kiruccannak egyet iszogatni vagy dumálni vagy akármi. Belül énis, ugyanolyan szakállas hosszú hajú metálarc vagyok...sajnos külsőre hála a családnak ilyen átlagos kölyök maradtam.

...mintha nem a saját életemet élném..vagy nemtudom...de valami ilyesmi...ha most meg nekifogok, megnövelem a hajam és elkezdek tiszta metálos pólókba járni, akkor megmondják, hogy mivan megbolondultam?(mert ugye eddig sose volt ilyen)

Remélem értettétek mit akarok mondani!

Előre is kösz az értelmes válaszokat!



2013. nov. 17. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet csak én 13 vagyok és metált csak kis mértékben, inkább punk-rockot hallgatok... nem nagyon tudom mit lehet tenni talán neten ismerkedj még olyanokkal, akik ilyen helyzetben vannak és úgy...(mondjuk ez nálam nem jött be,de valljuk be, hogy az én generációmban már igen ritka az ilyen egyed)
2013. nov. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kezdj el vmilyen hangszeren játszani és csinálj egy rockbandát... menő leszel a rockerek között! :) még hosszú haj sem kell hozzá... :)
2013. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ismerkedj neten hozzád hasonló kaliberű emberekkel, ha akarsz írj üzit, úgy is szeretek ismerkedni :)
2013. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nayal ***** válasza:
Ne vedd figyelembe az előző válaszolókat, akkora baromságokat írtak, hogy a fülem kettéáll. Figyelj egy banda nem biztos, hogy fog veled foglalkozni , nem érnek rá stb, de ha elmész egy koncertre akkor ismerkedj az isten szerelmére. Ha ilyen helyre mész, függetlenül attól, hogy hogy nézel ki akkor tudni fogják milyen a stílusod. Odamész valakihez/valakikhez, megkérded mióta járnak/tok ide, mit hallgatsz/hallgattok, stb. Enbyire egyszerű sőt egyszerűbb! Én így kerültem bele egy rocker közösségbe 18 évesen: Elmentem öcsémmel és haverommal koncertre, elkezdődött, headbang közben belekapaszkodtunk másokba akik bemutatkoztak. Aztán a koncert végén megkínáltam az egyik srácot sörrel, később leültünk kint beszélgetni, és úgy vettem ki a szavaikból, hogy mennek valahova. Megkérdeztem hova? Kannásborozni, gyertek Ti is ha akartok. Aztán útközben megismertem két másik srácot akikkel Ők voltak jóban. Egész este baromkodtunk, sétáltunk, ittunk, énekeltünk. Reggel 5-kor lementünk a tescoba kaját venni, ettünk aztán elváltak útjaink. Ennyi.
2013. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Nayal ***** válasza:
Mégsem: Amikor ilyen helyre mész kötetlenül beszélhetsz bárkivel, csak úgy spontán megszólíthatsz bárkit hisz testvérek vagytok! Nekem sincs hosszú hajam mégis levágta mindenki, hogy rocker vagyok, de nem a kesztyűm meg a slipknotos felsőm miatt: Hanem mert rockkocsmába mentem, rockerek közé, rockk zenére tombolni az istenit! Mondja valaki, hogy nem vagyok rocker!
2013. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nayal, hát kb. énis így képzeltem el, szerdán volt egy koncert és csütörtökön még lesz egy ugyanattól a bandától.

Az előző nemvolt túl jó mert kevesen álltak fel bulizni, habár a zene jó volt.

Most azt mondta a banda eggyik tagja(aki amúgy hívott erre az egészre), hogy legközelebb kipakolják az összes széket, s akkor valszeg jobb eredmény lesz. Talán nagyobb buli lesz és ismerkedni is egyszerűbb, ha mindenki bulizik.

2013. nov. 24. 13:21
 7/13 Nayal ***** válasza:
Szék? Az minek? O.o
2013. nov. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy díszteremben került megrendezésre, ahol székek is voltak, főleg azért, mert a koncert előtt, vmi. társasjátékok voltak, amíg megérkezett a banda.

De most csütörtökön, egy másik suli dísztermében lesz, ahonnan a székek 1-1 ig ki lesznek hordva, pont azért, hogy ne legyen az,mint múlt szerdán (h sokan nem jöttek bulizni, hanem hátul ültek a székeken).

2013. nov. 24. 16:58
 9/13 Nayal ***** válasza:
Suliban? Rockkocsma nincs a közeledben? :S
2013. nov. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs, kis városkában élünk, van egy olyasmi, de oda inkább csak 50 es korosztály jár(ilyen nagyon régi gyenge fajta rockzene megy ott), csak olyan van, hogy néha rendeznek egy helyen a városban rock estet, dehát az milyen...cask néha és csak rock est, ottse kemény rock megy cask ilyen light-os az meg milyen, hát, ha rock, akkor már legyen inkább metál és ha már metál, akkor heavy metal én ezt gondolom! :D
2013. nov. 24. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!