Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek igaz baratoka...

Hogyan szerezzek igaz baratokat vagy csak baratokat? 16/L

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok, az altalanos iksolabaol senkivel nem tartom a kapcsolatot, valahogy nem nyitnak felem en meg nem akarok rajuk nyomulni:( Most gimis vagyok, van 4 baratnom, de igazabol ez nem is annyira baratsag, csak el vagyunk ugy egyutt, de nelkulem is eleg jol meg vannak. Most 10ben magan tanulo lettem, szoval meg maganyosabbnak erzem magam (egy betegsegem miatt muszaj az elso felevben annak lennem:() A szuleim nem engednek el bulizni, szorakozo helyre, mert szerintuk ez meg nem nekem valo, hogy reszegek es drogosok kozott legyek:/ Jarok lovagolni egy kozeli lovardaba, de ott nalam vagy sokkal fiatalabbak (kb 10 evesek) vagy sokkal idosebbek vannak (20 ev felett) szoval veluk nem nagyon tudok ugy baratkozni:/ Mit ta nacsoltok, hogyan szerezzek baratokat?:) Ja es meg baratom/parom sem volt ezek miatt:(

2013. nov. 23. 10:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha gondolod írj rám, beszélgethetünk. 16/F
2013. nov. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
itt is lehet ismerkedni,barátságokat kötni
2013. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

én is 10.es vagyok és magántanuló

kérd meg azt a 4 barátnődet hogy mutassanak be a haverjaiknak, így rajtuk keresztül tudsz ismerkedni.

2013. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ismeros a helyzet. en tavaly 9.be voltam felevig magantanulo,es most ugyanez a gondom. pedig jolenne mar egy igazi baratsag.
2013. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Írj nekem ha van kedved itt ismerkedni! ^^

Valahogy nem igazán vannak barátaim. Azoknak, akiket a barátaimnak mondok meg nincs idejük rám. :/

17/L

2013. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én bárkivel szívesen barátkozok, és ez igaz a Kérdezőre, és az 5. Válaszolóra is :)
2013. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Ha van kedved itt ismerkedni írj nekem nyugodtan.:)) 16/L
2013. nov. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat igazabol az internetes baratsagoknak nem sok ertelmet latom:/
2013. nov. 24. 17:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedíg van, hidd el :)
2013. nov. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 legyenmorgan válasza:
Figyelj ha pösti vagy írhatsz aztán ha netes barátságnak nincs értelme akkor mire van a bkk? :D
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!