Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek gáz, ha nincsenek...

Szerintetek gáz, ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Volt egy barátnőm, akivel mindennap találkoztam, de elköltözött és már nem is foglalkozik velem.. Osztálytársakkal nem beszélek, mert nem bírom őket.

Szóval, nincs egy értelmes, megértő, normális barátmőm. Olyan rossz, hogy nincsnek barátaim, akikkel nevetgélni és hülyülni lehet :(

Esetleg valaki barátkozni?


L


2013. dec. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj, beszélgessünk, ha más nem is lesz a dologból, de legalább kicsit jobb kedved lesz :)
2013. dec. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sincsen sok haverom, sőt volt amikor egy se volt. Én elkezdtem sportolni. Ezzel egy kicsit elfelejtkeztem a sok gondról, és általa haverjaim is lettek. Szóval próbáld ki, sportolj! :)
2013. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! nekem sem nagyon vannak.. hány éves vagy? ha gondolod, írhatsz:) L
2013. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gungasam ***** válasza:
Az igaz barát a legritkább kincs, nem csak neked nincs hanem az emberek java részének. A legtöbb ismerős valamilyen kötelezettségi kötődéssel kapcsolódik hozzánk,mint pl. osztálytárs,testvér,munkatárs, szomszéd,sporttárs,stb. Ezek a viszonyok lehetnek jók vagy rosszak, sok múlik rajtunk de általában nem szakadnak meg csak amikor letelnek(elköltözünk a szomszédtól, kijárjuk az iskolát,munkahelyet váltunk)Rengeteg alkalmat adnak az igaz barát megtalálásához és közben tömegével lesznek -lehetnek "haverok", akikre nem számíthatunk a bajban.
2013. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet :( 14/L
2014. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!