Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy legyen megint a legjobb...

Hogy legyen megint a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
Egy ével ezelött lettünk legjobb barátok, mert tényleg olyanok voltunk mint a testvérek. (ő egyébként egy csaj)Elmentünk inni és hát eléggé összemelegedtünk.. szal értitek. És azóta nem vagyunk olyanok egymással. Nekem viszont nagyon hiányzik a barátságunk. Most is azok vagyunk de nem annyira mint régen. És én meg azt akarom. Mit csináljak?
2013. dec. 27. 16:15
 1/2 Titii68 válasza:
A Nő lelke bonyolult. Elrontottad, amikor "eléggé összemelegedtetek". Vagy nem voltál átütő siker nála, vagy nem voltál teljesen őszinte. Írod "nem vagyunk olyanok" egymással. Vagyunk? Ezek szerint te is más lettél. Az élet folyamatosan változik, mint ti is, és pontosan ezért soha nem lesz ugyan olyan mint volt. Viszont lehet jobb :). Hívd el egy találkozóra, ( kv, ebéd, stb...) és beszélgess vele őszintén miket gondolsz erről. Amúgy férfi-nő közötti barátság? Max idősebb korban, mikor már lehiggadtak az emberek. Amúgy ritka mint a fehér holló szerintem. Őszinteség mindig közelebb hoz amúgy, ezt gondolom.
2013. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen :)
2014. jan. 4. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!