Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit kéne tennem ezzel a...

Most mit kéne tennem ezzel a barátommal?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom, akivel nagyon jóban vagyok, jó vele dumálni,közös programokat szervezni, stb:Nemrég ráírtam facen, dumáltunk is, de egy idő után köszönés nélkül lelépett és nem ír vissza, hiába látta hogy mit irtam neki.Mit kéne erről a helyzetről gondolnom?

2013. dec. 31. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Annyit, hogy hagyd most békén őt.
2013. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy ratyi, szerintem túléled nélküle...
2013. dec. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ha megkérdezem tőle hogy miért nem írt vissza még csak rosszabb lesz a helyzet?Mi annak az oka hogy ezt csinálta?
2013. dec. 31. 09:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Hagyd szabadon. Nem kell ráakadni mert megun.
2013. dec. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben... egyébként ő is szokott írni de nem gyakran
2013. dec. 31. 16:46
 6/8 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok, kíváncsi vagyok még más véleményekre is.
2013. dec. 31. 17:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen szoros barátságnak is vannak határai. Mindenkinek szüksége van időnként magányra is. A jó barát megérzi ezt, és olyankor leakad egy időre.
2014. jan. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én nem vagyok az ilyesfajta "beszélgetések" híve. Szerintem megmented magad ezektől a kételyektől,ha inkább személyesen/telefonon beszélgettek. Így nem látod az igazi reakcióit és egy idő után szerintem elég sablonossá válnak az ilyen párbeszédek,ráadásul nem értem,hogy mi a jó abban,ha a másik által küldött hangulatjeleket nézegeted..

De a kérdésedre válaszolva, kérdezz rá a dologra és beszéljétek meg,mert ha igaz az állításod és tényleg jó barátok vagytok,akkor nem lehet gond.

2014. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!