Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Első találkozás, bemutatkozás....

Első találkozás, bemutatkozás. Hány puszi kell?

Figyelt kérdés

Nos, a problémám a következő: Egyik nap elmentem egyik barátomhoz és miután megérkeztem hozzá ezután kb fél órával 6 vendég jött hozzájuk,ebből 3 lány. Bemutatkoztunk egymásnak + 2 puszi. 1 kérdés: Ilyen helyzetben kell-e puszit adni vagy sem ? (16 éves vagyok kb 4-5 évvel lehettek idősebbek nálam a lányok) Általában én nem szoktam de egész közel jöttek hozzám és odahajoltak és ilyenkor egyböl kapcsol az ember...

2 kérdés: Ha puszi akkor hány ? Olvastam ezekről de ahány oldal annyi variáció... Vannak német ismerőseim ők mindig 3-at adnak. Amikor haveromnál a lányoknak mutatkoztam be akkor 2. Később viszont megint jött 1 lány az már 3-at adott és kínos volt mert azt hittem ez is csak 2 lesz én pedig 2 után félig meddig elhajoltam :SSS SZÓVAL NEM ÉRTEM AKKOR HOGY MENNYIT ??? :D



2014. jan. 3. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Szokás válogatja. Én hármat adok, ha adok, de van egy ismerősöm, akiről tudom, hogy mindig kettőt ad, így neki én is annyit adok. Nem ciki ez a puszis dolog, mindenki tudja, hogy össze-vissza vált szokássá, így teljesen mindegy.
2014. jan. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kettőt szoktam adni, ha látod valakin, hogy 3-at ad (előtte lévő embernek) akkor számíts egy 3. ra is. De a 2 általában elég.
2014. jan. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2014. jan. 3. 10:28
 4/8 Emberek ***** válasza:

Én is kettőt szoktam adni, de résen kell lenni, hogy ki kinek hányat ad, és úgy számítani rá.

Amikor anno először találkoztam az egyik lány ismerősömmel mi csak két puszit adtunk egymásnak. Igaz 16 vagyok/voltam, ő pedig 14

2014. jan. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért ez is az élet egyik nagy problémája :D
2014. jan. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kettőt szoktam mostanság,de régebben három volt..
2014. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen emberfüggő! Mondok valami érdekeset neked: én pl. egyet sem adok, mert szerintem az igazi köszönésnél/bemutatkozásnál az a tisztességes, ha kezet fogunk! A kézfogásból le lehet szűrni pár dolgot.
2014. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok az a pusziszkodós tipus, de mivel láttam hogy az lesz igy nem hagyhattam ki..
2014. febr. 28. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!