Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, 4 évig jártunk gimnáziumba, 1 osztályba. Az utolsó év vége felé elkezdtünk barátkozni egymással. Érettségi után "összekovácsolódtunk".

Ez olyan május körül lehetett.

Hónapról hónapra múlt a nagy érdeklődése felém, de 1x sem veszekedtünk, mert nem is tudunk... hullámvölgy szerűen érdeklődött felém, ahogyan teltek a hónapok.

Nagyon nagy volt az összhang, teljesen kellemesen csalódtam benne, sokat érdeklődött felém, minden kívánságom leste. Ha fájdalmam volt, akkor szinte neki is. Miattam reggelig képes volt többször fent maradni, csak hogy beszélgessünk.

Kb. másfél hónapja eltűnt, nem keres, nem érem el őt sehol. "Eltűnt". Mi baja van velem?

Pedig előtte még keresett, sokszor jött el az egyetem elé, mikor neki éppen nem volt órája...

Megértem ha a ünnepek miatt és a karácsony miatt eltűnt, de mondtam, hogy hol ér el, és mondtam is, hogy menjen fel twitterre, hogy tudjunk találkozni a szünetben, és hogy tudjunk időpontot egyeztetni.

Fura ember, májusban olyanokat is mondott hogy nagyon vonzódik hozzám, csodálatos vagyok, úgy vagyok szép ahogy vagyok, masszírozott kérés nélkül amikor fájt valamim, törődött velem, sokat ölelkeztünk, néha kézen fogva jártunk.... stb. Van ami még tart a mai napig... Nekem ez azért esett jól , mert kb. ekkor szakítottam a barátommal, és ő volt a lelki támaszom.

Soha nem volt még senkije, nem is csókolózott még se semmi.. nekem meg 2 párkapcsolatom volt még idáig.


Mind a ketten 19 évesek vagyunk.

Én vagyok a lány.


Szerintetek miért csinálja ezt?

Törődik, kedveskedik, mint valami férj, aztán eltűnik, majd megint előbukkan, megint törődik velem, majd eltűnik hosszabb időre és egyre kevesebb az érdeklődése felém...


Várom a mielőbbi válaszokat!



2014. jan. 6. 15:51
 1/10 A kérdező kommentje:

Egyébként ha evvel kapcsolatban bármilyen kérdésetek lenne felém, csak nyugodtan tegyétek fel, szívesen válaszolok!


Amit leírtam az eléggé lényegre törő, de erről könyvet lehetne írni, annyi minden furcsa és kérdőjeles, homályos....

2014. jan. 6. 15:55
 2/10 anonim ***** válasza:

o megprobalt feled kozeledni mint ferfi a nohoz, te meg nem adtal egyertelmu jeleket, hogy nem akarsz tole semmit, csak "baratkozni".


a ferfiak ezt nem tul sokaig hajlandoak csinalni, kulonosen nem akkor, ha idokozben szakitasz a baratoddal, es csak lelki szemetesladanak hasznalod ezt a szegeny fiut. o remenykedett vegig, hogy lesz koztetek valami, te meg nem akartad eszrevenni, es nem is adtad a tudtara, hogy te viszont nem akarod.

2014. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igazából... valamit érzek iránta, de az tuti nem szerelem!

Vágyódom rá, mint férfira, imádom a személyiségét, de vannak olyan dolgai, ami miatt nem tudnék belé szeretni...

Minden nap gondolok rá, kevesebb elfoglaltsággal többet, mint ami szerintem normális lenne... de inkább én rajongást érzek iránta és tiszteletet!


Hogyan beszéljek vele úgy, hogy ne bántsam még és továbbra is jó barátok legyünk? Attól félek, ha őszintén elmondom a dolgokat, letarolom az önbizalmát és a reményét...

2014. jan. 6. 16:37
 4/10 anonim ***** válasza:

nem akarsz tole semmit, de ezt nem mondod meg neki, csak kihasznalod, hogy mindig ott van, amikor bajod van. megis, miben kene remenykednie?


oszinte velemenyemet akarod? tessek: szemet dolog, amit csinalsz vele.

2014. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Én nem használom ki!

Ha most tudatosult bennem, hogy akart tőlem valamit, akkor még is hogy használtam volna ki? Ha tudom, hogy mit akar, akkor úgy bánok vele!

Amúgy nem értem őt... ha annyira bejövök neki, akkor egyértelmű jelét kellett volna, hogy adja. pl: meghív egy üdítőre vagy megköszöni azt a csokit, amit neki vettem, vagy ha látja, hogy rosszul vagyok, akkor segíthetett volna. Egy igazi férfi nem nézi végig, hogy szenvedek!

2014. jan. 6. 23:28
 6/10 A kérdező kommentje:
nem rég meg előkerült a semmiből és elv nagyon hiányoztam neki. mikor észreveszi h. távolodom tőle, akkor meg keres... ki érti ezt?
2014. jan. 12. 18:16
 7/10 anonim ***** válasza:

A fiúk gyakran bizonytalanok. Talán azért tűnik el néha, mert úgy érzi, tisztáznia kell a dolgokat vagy csak mert egyszerűen olyan ember, aki bizonyos idő után már nagyon igényli az egyedüllétet. :) Nem hinném, hogy van valami baja veled.

Az is lehetséges, hogy csak várja, hogy te is keresd. Minden esetre jobb lenne tisztázni ezeket a dolgokat. Beszéld meg vele! Sok sikert! :)

Ja és hozzá tenném, hogy szerintem egyáltalán nem használod ki. Ne legyen bűntudatot, semmilyen félreérthető jelet nem adtál, egyszerűen csak a közeli barátság nálad ebben merül ki. Viszont ezt magyarázd el azért neki is, nehogy félreértések legyenek. :)

2014. jan. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Olvastam az ő horoszkópját és 98%-ban olyna ő... + hozzá volt téve h. nagy szabadságvágyó... nem is értem, hogy az ilyen embernek hogy lesz valaha felesége...

Egyébként kedves utolsó! Köszönöm a kedves, megértő választ! :-) Nem mertem tőle megkérdezni nem rég, hogy érez-e valamit iránta, mert pont azt érzem, hogy nagy a szabadsága vágya és attól féltem, h. ha ilyennel "letámadom" akkor jobban fogságban érzi magát mellettem...

2014. jan. 12. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátok az életben fogd fel!
2014. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már mint neki?
2014. febr. 8. 20:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!