Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ezzel a barátomm...

Mit csináljak ezzel a barátommal és miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
van egy nagyon jó barátom, akivel régebben sokat dumáltunk, csináltunk közös programokat meg hasonlók.Azonban az elmúlt napokban/hetekben azt vettem észre hogy már nem beszélünk annyit, csak azt nem értem hogy miért nem keres már annyira.Régebben ilyeneket mondta hogy osszunk meg egymással mindent meg bízzunk meg egymásban és most meg így viselkedik....miért van ez így? Mit kellene csinálnom?

2014. jan. 16. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondod, ő nem keres. Te keresed? Kerested, vagy csak ő kezdeményezett? Hívd fel, kérdezd meg hogy minden rendben van-e. Ha csak az elmúlt napok/hetek ilyenek, lehet hogy van egy lány a képben (gondolom fiú vagy), vagy csak gondok a hétköznapokban. LEhet hogy csak egy kis magányra vágyik, de mindenképpen keresd fel és kérdezd meg, hogy miért nem keresett, vagy hogy mi a gond. Ha valami gondja van veled, ne sértődj meg, próbáld építő kritikaként felfogni. Ha viszont lekezelő, akkor nem igaz barát, hagyd a francba.
2014. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok barátok?

Régebben milyen gyakran beszéltetek/csináltatok programot?


Lehet,hogy kicsit térre van szüksége vagy csak közbe jött vmi.


Hívd fel és kérdezd meg,hogy van -e vmi baj,meg hogy rég beszéltetek stb.


Nekem van egy barátnőm és 2-3 napig nem foglalkozott velem,pedig legtöbbször ő keres engem,írni is én írtam rá,aztán kiderült,hogy történt vmi a családdal és nem volt kedve senkivel sem beszélni.Ezzel azt mondom,hogy bármi közbe jöhetett ami miatt nem keres.Barátja vagy érdeklődj te,hogy mi a gond!:)

Meg pl most én sem keresem annyira barátnőm társaságát,mondjuk beszélgetni beszélek vele,de nem sokat,mert az utóbbi 1 hónapban nagyon sokat együtt voltunk és egy cseppett túl sok volt ez nekem.Szeretem,imádom meg érdekel mi van vele.De azért időnként a jóból is megárt a sok :D

Kedden voltam vele 1 órát kb azóta nem is találkoztam vele,holnap délután/este fogok.De ő már ki van és ma is akart,de mondtam,hogy szokni kell,hogy nem vagyunk sokat együtt,mert ha mind2-en dolgozni fogunk akkor sem fogunk minden nap talizni,aztán csak nevetett és igazat adott nekem :D

Időnként jó ha van tér.Az sem jó,ha sülve főve együtt vagy a barátoddal.


Szóval azt ajánlom írj neki.Ha viszont nem válaszol vagy válaszol,de mondjuk lekezelően vagy ilyesmi,rákérdeznék,hogy mi lett a barátsággal vagy vmi ilyesmi.A lényeg derítsd ki,hogy mi a gond ami miatt nem keres téged!

2014. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jöhetnek mèg vàlaszok, minden vèlemèny fontos!
2014. jan. 17. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiúk vagytok? Mert ha igen, az is lehet, hogy valamilyen problémája adódott. Azt meg a férfiember szereti egyedül megoldani.
2014. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen azok vagyunk, de miféle problémára gondolsz?
2014. jan. 17. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!