Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tenyleg igy viselkedik egy...

Tenyleg igy viselkedik egy baratno? Csak szerintem undorito a vislkedese?

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat az elgepelesekert es h nincs ekezetem.

Szoval a volt osztalyoban 6 evig terrorizaltak.Szornyen bantak velem,strebereztek anyaztak,beszoltak.

Volt egy baratnom. Jott egy bukott liba es megvaltoztatta ot. A jo tanulobol buta kis cigizo pialo 14 eves lett.

Aztan elmentem az osztalybol. Ott maradt egy baratnom aki elkezdett kacsongatni a liba paros fele.Feltetem h o is megvaltozik.

Par honapra ra be is kovetkezett.

Eljott a siszunetem.Vissza akartam menni a volt osztalyomba. Megkertem ezt az allitolagos baratnom h segitsen h szerinte h kereckedhetek be egy orara leglabb.Megkertem h ne monda el senkinek se h bejovok.Megigerte h megteszi

Par napra ra bejelentette az offon az egesz osztaly(!) elott h bisszajovok az osztalyba.Meg aznak lattam eegy kozossegi oldalon cigis kepet(egyenesen undorom a cigitol,ezt o is tudja).

Hetvegen a fulembe jutott h megszegte az igeretet es a cigis kepebol lattam h elindult le a lejton:').Osszeroppantam. Meg egy baratnom megvaltozik.Akarmennyire kuzdottem es figyelmeztettem:')

Hetvegen veszkedesek,NEM KERT BOCSANATOT AZ IGERETET MEGSZEGESEERT,szamonkeres a cigis posztrol,figyelmeztetes h ha a libakkal baratkozik akkor megvaltozik. En voltam a rossz:) Meg az nap letiltottam.

Masnap ramir a szinten megvaltozott r.ibanc baratnoje es leolt a sargafoldig.En mindig intelligens,emberi reakciokat adtam,surun elnezest,bocsanatot kertem amiert megprobaltam nem.engedni h ellibasodjon :D Folyton gerinctelennek,retkesbek satobbinek nevezett.

Ezek utan megkertem a baratnomet h ellitsa mar le a liba baratnojet(nem igy ffejezten ki magam).Mondtam h ha veszekedni akar a riba.nc akkor legalabb intelligens valaszokat,reakciokat adjon.

Ezek utan az en anyamat,a csaj intelligens valaszokat adott (csak oltott).

A baratnomrol kiderult h kb mindent amit szemelyesen neki mondtam azt kirergette a libanak. Folyton kibeszelt,hazudott rolam.

Ezek.utan meg volt arca apuci pici lanyanak nevezn,es igy koszont el:

Nem kellesz nekem.Puszillak

Az a lany aki foltyton azt hajtogatja h milyen gaz tobb eves baratsagokat eldobalni.:')

Ezek utan a kerdesem:

Trnyleg igy viselkedik egy baratno? Vagy most en vagyok a rossz?



2014. febr. 3. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, látszik, hogy még nagyon fiatalok vagytok. Nem, nem te vagy a rossz, én veled értek egyet. Tényleg aljas dolgokat művelnek. Szerintem el kéne, hogy feledd ezt az egészet, mert most már szerencsére új suliban vagy, új barátok, új élet, stb. Ne foglalkozz velük - tudom, egykor barátok voltatok mind, de az emberek sajnos változnak. Az a lényeg, hogy te légy önmagad,s boldogulj a saját utadon. Ők nem illenek ebbe ezek szerint. És nem is baj, hogy 14 évesen nem dohányzol és iszol, egyszer majd büszke leszel magadra, hogy nem voltál olyan hülye!
2014. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szepen koszonom!:) Nagyon jol esil a tamogatas:) Foleg h nagyon megbantott ezzel az apuci pici lanya szoveggel:(

Akkor ezek szerint ertelmezheto volt a szoveg:)

Tenyleg nagyon koszonom!:)

2014. febr. 3. 23:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja es bocsanat a szoismetlesekert.Altalaban gazdagabb a szokincsem,szebben ertelmesebben fejezem ki magam,csak szetvet az ideg:(:(
2014. febr. 3. 23:08
 4/9 anonim ***** válasza:

eleg szerencsetlen vagy, igy baratsag arrol szol h elfogadjuk a masik hibait.

meg neharagudj ki vagy te h toled bocsanatot kerjen, mert ragyujtott?

nekem hanyszor mondtak baratok, tobbet nem gyujt, ragyujtott, es?

ne csodalkozz, ha ilyen hozzaallasal, beled allnak a tobbiek.

2014. febr. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt nem feltétlen csk cigarettázásról van szó, bár egy jó tanács a továbbiakban : ha cigis barátod/nőd lesz, csak annyit kérj tőle hogy ne előtted cigizzen vagy ha igen, te ne érezd. De ne tiltsd meg neki/k! Nekem se tiltotta meg senki, és ez így van rendjén. A jóízlés határain belül ezeket el kell nézni, vannak az embernek rossz szokásai :).

Viszont nagyon kis szemetek voltak veld, szóval igazad van, jogosan keltél ki. De az ilyen barátnőkért egy percig nem kell se szomorkodni se idegeskedni, mert most ők jót szórakozhatnak rajtad hogy fel tudtak húzni.

Nekem is van egy ilyen jó barátnőm aki imád engem hergelni és (ahhoz képest hogy legjobb barátnők voltunk!) nem szívesen (gondolom) oszt meg velem ezt azt, úgy képzeld el hogy amikor összejött a barátjával azt se akarta elmondani nekem...-hivatkozva arra hogy nem mondták el senkinek. Perszee. Én is mástól tudtam meg, de nm mondták el senkinek, meg érted utcán is láttam őket sétálni és kézenfogva mentek és nekem meg nem mondta el de más idegennek meg igen. Meg ha nem mondjuk el másoknak akkor miért kell utcán mutogatni hogy nézd járunk?! Ha titok, legyen titok b*ssza meg ...

És még voltak itt sajnos más dolgok is. De tőlem folyton elvárta hogy számoljak be mindenről. Hát inkább egy másik barátnőmmel osztom meg, ő legalább mond is többet egy szimpla "aha"-nál.

Szóval fntos az hogymegválaszd a társaságod, nekem sok negatív élményem lett ebből az egészből meg más tapasztalatokból is.

Ha a mostani osztályodban jobb a elyzet, sz*rd le magasról a régi osztályod !!

2014. febr. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Amúgy én 18 éves vagyok, lassan a 19-et töltöm. Cska azét írom le hogy hány éves vagyok, hogy lásd hogy szem*t emberek későbbieken is lesznek. Én régen azt hittem hogy rendes embereket ismerek csak meg amikor nagyobb leszek, mde nem így volt. Még tán több a szm*t :D

És még valami : vigyázz nagyon kinek mit mondasz el, vagy ha mondasz is el bárkinek valamit próbáld úgy csinálni hogy neked is legyen a markodban róla pár valami -ez egy jó taktika, így sebezhetetlen leszel !

2014. febr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Rossz dolog h feltem a cigitol?!

Amugy koszonom a valaszod.Nem pontozlak se le se fel,hisz nem ertek egyet veled,de en kertem a velemenyeteket,nem varom el h egyezzen az enyemmel.

2014. febr. 4. 20:34
 8/9 A kérdező kommentje:

Az eleg szerencsetlen vagy mondatod nagyon bunko volt egyebkent.

Ha igy mondassz meg embereknek dolgokat akkor az nem jo. ez csak egy jotanacs:)

2014. febr. 4. 20:37
 9/9 A kérdező kommentje:

Felreertettem!

Masodik valaszolo: Nagyon gondold at mit irsz:) De ennek ellenere nem.pontozlak le,hisz meg lehet a velemenyed. De a szerencsetlenert megerdemelned!

Harmadik valaszolo: Koszonom szepen:)

2014. febr. 4. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!