Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg én vagyok szemét...

Tényleg én vagyok szemét amiért nem akarok 16-17 éves kislányokkal barátkozni? 22/N

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves lány munkatársam, jóba vagyunk igaz még csak 1 hónapja ismerem. Elhívott bulizni, úgy hogy ott volt az ő baráti társasága, én meg egyedül mentem. A társaság 16-17 éves lányokból meg max 19 éves fiúkból állt, és egyszerűen nem éreztem jól magam köztük. Nem volt semmi közös témánk, őket még az iskola, a bulik, és a komolytalan pasizás foglalkoztatja, most ezeket nem rosszindulatúan írom csak tényként. Munkatársamnak utánna megmondtam az igazat, de felháborodott, hogy egy beképzelt ember vagyok, a barátságban amúgy sem számít a korkülönbség, és hogy mivel hiszem én magam különbnek náluk. Szerintetek?
2014. febr. 8. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis számít a korkülönbség még barátságban is. Egyszerűen ők éretlenek, csak azt hiszik, hogy már felnőttek. Még a 18 éves lánykák is. Nem vagy szemét, barátkozz azokkal, akikkel jól érzed magad és kész, ehhez senkinek semmi köze nincs.
2014. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek!

Orvosiról jöttem el, ahol eléggé megkomolyodtam és mostani szobatársam 18 éves. Egyszerűen nem férünk össze, ő állandóan buliba járna, inna, pasizna és hatalmas hülyeségeken jár az esze, míg nekem nem. Próbált velem barátkozni, de őszintén megmondtam neki, h ez nem menne, mert nagyon gyerek még.

22/L

2014. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem a korral van a probléma, hanem az éretlenséggel. Teljesen természetes, hogy téged más foglalkoztat, nem fértek össze.
2014. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Egyszerűen érettebb vagy tőlük. Ezzel nincs baj szerintem. Keress, kutass az után, ami neked jó.
2014. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg részben igaza volt. Ha valóban éretteb lennél náluk, lenne annyi rutinod, hogy szebben tálald és nem sérted meg a munkatársad, akivel nap, mint nap együtt dolgozol és aki szimpatikusnak talál és elhívott bulizni.
2014. febr. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

22 éves létedre jól meg kellett volna b..ni a sok 17 évest


persze a csajokat is :D

2014. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kérdező is lány!

Amúgy a korkülönbség nem számít, az adott ember(ek) viszont annál inkább. Az egyik legjobb barátnőm 8 évvel idősebb nálam, és mindig is jól kijöttünk. Nyilván vakkan dolgok amiben nem ugyanott tart az életünk, de a kor nem számít, ha amúgy jól kijöttök. Ha nem érzed magad jól a társaságban ne menj többet, de talán nem kellett volna így a szemébe mondani. L24

2014. febr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre hogy a lányok szinte minden lányt kis csitrinek tartanak ha csak pár évvel fiatalabb náluk.

Én 23 éves vagyok és a társaság ahova járok bulizni ott csak 2-en vannak akik idősebbek nálam. A többiek 1-2 évvel fiatalabbak, a lányok meg 16-18 évesek. Van még egy fiú aki meg a bátyjával jön és ő 16 éves. Nem nézem le azért mert ő még kis sz@ros volt mikor én voltam annyi idős mint most ő.

23F

2014. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most miért kell mindenkiknek mindenkivel barátkozni, nem volt közös téma, nem sok közös volt bennetek. Ennyi!


(Sztem az volt a kár, hogy direktben megmondtad neki, sztem rájöhetett volna magától is, hogy nem voltatok a társaságban egy hullámhosszon. Nem tudom, hogy mondtad meg neki, meg szükséges volt-e egyáltalán ezt külön mondani, az ördög a részletekben rejlik!)

2014. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!