Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy ember mikor beszélünk...

Ha egy ember mikor beszélünk hosszan a szemembe néz, akkor az azt jelenti hogy szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
eléggé hasonlítunk és már többször azon kaptam rajta, hogy engem néz. szerelem meg ilyesmi szóba se jöhet, mivel fiúk vagyunk.

2014. febr. 10. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem igen! Mert ha én próbálok barátkozni akkor akit épp kifogtam és nem vagyok neki szimpi akkor egyszerűen a szemembe sem néz úgy beszélgetünk.
2014. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát,ha a beszélgetésnél néz a szemedbe,az nem jelent semmit, a tanárok a suliban is a szemedbe néznek, nem? Hát,ha csak úgy sunyiban néz az lehet..:)
2014. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem és a barátság egyazon tőről fakadó érzelmek. Mindkettő kívánja a szemkontaktust.
2014. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jöhetnek még válaszok :)
2014. febr. 11. 17:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen velem párszor előfordult ! sokáig nem voltunk egymásnak szimpatikusok de a szemkontaktus után teljesen megváltozott minden .
2014. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
húú hát igen:D de szerintem ha téged néz és a szemedbe néz akkor vigyázz mert legközelebb még szájjon csókol xdd
2014. márc. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!