Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy mondjam el neki, hogy...

Hogy mondjam el neki, hogy már nem akarok a barátnője lenni?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztájban, aki régebben legjobb barátnőm volt, de mostmár elegem van belőle.Kényesen beszél és az is.Ma pl.számokat kellett húzni a suliban szünetben, és mikor egy másik bar.nőm húzott leült tanulni az órára, mert tanulni kellett.Erre az a lány odahajolt a padjához és azt kérdezte hogy:Te hányast húztál,te hányast húztál?erre a tanuló lány azt mondta, hogy óna halgassál már!erre mondja neki , hogy halgass te!Meg mindig ilyeneket csinál!És azt hazudja nekem hogy neki 3naaagy szekrény ruhája van pedig alig jár vagy10 ben suliba.Őt az egész osztály utálja és miatta engem is kiközósítenek.Hogy monjam meg neki hogy már vége a barátságnak?megmondom őszintén nem vagyok az a típus aki csak úgy odaáll elé és azt mondja, hogy kész vege a baratsagnak.

2014. febr. 10. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Foglalkozz vele egyre kevesebbet, ha elég intelligens, észreveszi/esetleg vesd fel neki, hogy a jelenlegi stílusa nem épp a legideálisabb, ezért változzon meg.
2014. febr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!johet meg!
2014. febr. 10. 20:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy sunnyogj el tőle, vagy legyél őszinte, mindkettő célravezető.

ui: komolyan, "osztáJban"?! Nem csípi a szemed?

2014. febr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellőzd és hanyagold. Észreveszi majd. Ha konkrétan rákérdez, mi a bajod, nem árt megmondani neki, bár az nem könnyű.
2014. febr. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ma megpróbáltam kevesebbet foglalkozni vele.Rákérdezett, hogy mi bajom.Aztán egy másik lánytól megkérdezte hogy miért nem állok szóba vele.Erre az a masik lany afulembe sugta hogy mond meg neki ha nem akarsz a b.noje lenni.En megmondtam, erre elkezdett hisztizni.Aztan egesz nap vissza akart barizni.
2014. febr. 11. 12:22
 6/6 anonim ***** válasza:
igy mondd meg: szia! már nem akarok a barátnőd lenni.
2014. febr. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!