Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Megtudtam egy-két dolgot,az elvileg a "legjobb" barátnômmel kapcsolatban és azóta nem hagy nyugodni a dolog. A lényeg,hogy megtudtam,hogy több ismerôsének is,akikkel beszélni szokott,mesélt rólam. Ez még nem is lenne baj,de úgy mesélt rólam,hogy olyanokat mondott,amiket azért nem tartok fairnek...és nem is teljesen igazak..szóval úgymond,kibeszél. Mondjam meg ezt neki,vagy hagyjam a fenébe?
2014. febr. 26. 23:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja,és próbáltam már utalni rá,de nem vette a lapot,én pedig nem akartam nagyon feltûnôen mondani neki(lehet,hogy csak eddig..).
2014. febr. 26. 23:32
 2/9 anonim ***** válasza:
Szükséged van ilyen "barátra" vagy sem? Csak ennyit kell eldöntened.
2014. febr. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 MrPifta ***** válasza:
ha nem szólsz érte, akkor nem fog változni! Lehet hogy ő fairnek tartotta, amit te nem
2014. febr. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Le kell építeni az ilyen barátnővel való kapcsolatot a nullára.
2014. febr. 27. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nyílt, egyenes , őszinte beszélgetés. Hívd fel a figyelmét arra, hogy beszélni szeretnél valamiről (így veszi a lapot , hogy komoly a téma) és mondd meg neki nyíltan mit hallottál (ne támadd le). Ha felvállalja, és ezt tök alapnak tartja, akkor tisztázd vele hogy neked ez nem esik jól, és ne csinálja, mert nincs rendjén.


Értelem szerűen ez előtt mérlegeld, hogy erre az emberre neked ténylegesen szükséged van e!?

Ha nincs, hagyd rá, de ne is mondj el neki ezek után olyan dolgokat, amiket nem szeretnél visszahallani (más formában, másoktól.) Bizalom!


24/F

2014. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,főleg a utolsónak! :)
2014. febr. 27. 20:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismeritek egymást? Mióta vagytok barátnők? Szerintem őszintén mondd el neki ezt a dolgot, hogy bánt téged!
2014. febr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit, nagyon szívesen :) Írj ha tudok segíteni :)


24/F

2014. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már 4 éve.
2014. febr. 28. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!