Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másnál is előfordult ilyen?...

Másnál is előfordult ilyen? Nem furi?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már három éve nagyon jó barátok vagyunk és egy suliba is járunk. Úgy két-három hónapja kezdődött, hogy szinte mindent ugyan úgy csinálunk. Ugyan azok a válaszaink, néha egyszerre is válaszolunk, néha ugyan azokat is csináljuk, pedig akkor még csak együtt sem vagyunk. Na és néha az is elő szokott fordulni, hogy amikor csöndben ülünk egymás mellett az órákon vagy bárhol máshol, csak magában gondol valamire én meg hallom, hogy beszél, de tulajdonképpen meg sem szólal és ilyenkor mindig rákérdezek, hogy mit mondott mert rosszul halottam, vagy válaszolok ha kérdés meg stb. Ő meg csak döbbenten néz rám és azt mondja, hogy ő semmit nem mondott és még a többi barátnőm sem hallotta beszélni, csak magában gondol valamit én pedig meghallom. Ez nem furi? Mostanában állandóan így vagyunk. Másoknál is volt már ilyen?

2014. márc. 1. 19:38
 1/2 anonim válasza:

Ne gondolj semmi misztikus cuccra.

Egyszerűen, csak annyira átláttok egymáson, annyira ismeritek egymást, hogy ha csak egymásranéztek, az arckifejezésből, vagy akármilyen testbeszédből tudjátok, hogy éppen mire gondol a másik.


Nagyon ritka egy barátságban vagytok. Nekem is van ilyen barátom, akiben mindig észreveszem ha valami nincs rendben, mindig tudom motiválni, szóval tudok rá hatni.


És ő is rám. Ezzel ti is így vagytok.

Nem furcsa ez, hanem nyílt és őszinte barátság. :)

2014. márc. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy amikor nem nézek rá csak simán mellette állok vagy a közelében vagyok akkor is meghallom. Egyébként nem gondoltam semmi misztikus cuccra. :)
2014. márc. 3. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!