Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megunhatott a legjobb barátnőm?

Megunhatott a legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Egy ideje alig találkozunk, mondjuk az a távolság miatt.

Ha találkozunk is folyamatosan egy sráccal telefonál,velem meg alig beszél.De elhív ide-oda,de szinte 2-3 szót beszélünk,mert amúgy telefonál.Örültem tegnap is hogy 2 hét után végre találkozhatok vele,mert van miről beszélni ehelyett telefonált,elmentünk Pestre azt mondta meghív sütizni,meg együtt leszünk.Aztán a sráccal akivel szokott beszélni azzal találkoztunk.Én meg már örültem,hogy tényleg velem akar lenni.

Mit tegyek,hogy vhogy magamra vonjam a figyelmét és velem foglalkozzon?


2014. márc. 26. 11:24
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg bármikor kérdezek vmit akkor nem nagyon akar válaszolni,mintha nem akarna velem kommunikálni.Vagy ha kérdezem mi a helyzet? mit csináltál ma? semmi és semmit..eddig mindig olyan jól elbeszélgettünk..de mostanság..így én is kezdek rá unni,hogy nem beszélünk kb semmiről..
2014. márc. 26. 11:25
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem is pontosan így van csak én nem találkozok vele, mert nem akar, de ritkán összefutunk véletlenűl... Ja meg az én barátnőm nem telefonálgat, de nem figyel rám és mindenre a válasza: semmi. Ne keresd egy darabig, ne írj neki, amikor hív valahová találj ki valami kifogást, de ne menj vele. Hidd el ha igaz barátnő hinyozni fogsz neki és ha megkérdezi miért csinálod ezt egyszerűen mond el az igazat :) az őszinteség a legjobb én ezt párszor már végig játszottam
2014. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Szóból ért az ember:

Mondd el, hogy a múltkor rosszul esett ami történt, ha legközelebb is szeretne találkozni veled, akkor veled foglalkozzon. Tedd hozzá, hogy nem akarod korlátozni az életét, de ha veled tervezett programot, akkor mondja meg a srácnak, hogy később beszélnek/visszahívja, mert veled van most programja.

Ha ez nem megy, akkor ne erőtesd tovább szerintem, hagyd békében elsikkadni a kapcsolatot. (nem érsz rá, mással van programod)

2014. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oké, valakinek közölnie kell veled. Le se vagy szarva. Vedd már észre! Ez nem barátság, maximum lábtörlő vagy.
2014. márc. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is úgy veszem észre,hogy le se vagyok szarva.Viszont nem értem az okát,mert eddig minden rendben volt.Lehet hogy a srác miatt foglalkozik velem kevésbé.Nem tudom.De most nem fogom keresni.Bár ma reggel ráírtam,de megint csak nem válaszolt a kérdéseimre.Akkor hagyom egy kicsit.


Viszont amikor együtt vagyunk és tényleg rám szánja az egész idejét akkor annyira jól elvagyunk. Nem gondoltam volna,hogy ha egy pasi bejön a képbe ennyire levegő leszek.Nem ezt ígérte.

Viszont ha telefonálok vkivel amikor ott van ő is egyből féltékenykedik.


Vmilyen szinten szeret engem,mert akkor is féltékeny ha régebbi barátnőkkel elmegyek ide-oda.


Viszont érdekes az az,hogy régebbi bnőim akikkel nem szoros a kapcsolat inkább haveri,azok 100%-ig rám tudják fordítani az idejüket ha megbeszélünk vmit.

Akkor a legjobb barátnőm vajon miért nem? :/

2014. márc. 26. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM AZ!!!! Ennyire nem lehetsz ostoba, már ne is haragudj. Ez nem barátság, hanem unaloműzőnek vagy jó, kisajátít magának, aztán ha van valami faszija éppen, az rögtön érdekesebb. Egy kicsit használd már az agyadat, miért hagyod magad így átcseszni??? Legyen már tartásod ember, nem vagy senki kutyája!!!
2014. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De eddig is voltak pasijai és nem viselkedett velem így!!!

Azért nem értem,lehet a srác más vagy fogalmam sincs.De érdekes mód,ha együtt voltunk velem foglalkozott!!!


Aztán azért gondoltam,hogy rám unhatott,hogy inkább a pasijával beszélget.Érdekesebbé kéne tennem magam.

Eddig is voltak pasijai és érdekes mód nem telefonált velük annyit.Elég sokat foglalkozott velem olyankor is.

2014. márc. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!