Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mondott ilyeneket nekem...

Miért mondott ilyeneket nekem a "legjobb" barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ma délelőtt írta facebookon, hogy a horoszkópja azt írta, hogy mondja el ha nyomja valami a szívét, és akkor elkezdte ecsetelni, hogy én állandóan megbántom őt meg cserben hagyom... -.- De olyanokat írt, hogy csak lestem. Azt mondta, hogy múltkor amikor 6:47-kor jött a 41-es busz, és hogy én nagyon megbántottam, hogy nem értem oda és a következő busszal mentem. Meg hogy nem volt kedvem kibiciklizni a határba, pedig már vagy két éve nem is voltunk - és nem is kérdezte. Elvileg sokszor vagyok vele bunkó, és ezalatt azt értette, hogy, idézem: "sokszor van úgy hogy tudod én beszólok valamit amit tudod hogy nem gondolok komolyan de te nagyon durván vissza szoktál vágni és nagyon megbántasz és észre sem veszed". Utána meg elkezdte mondogatni, hogy én vagyok az egyetlen, akiben megbízik és tényleg a barátjának tart és hogy ez annyira rossz, hogy nem nagyon van más, akit barátnak nevezhet és másokkal csak úgy el van. Írtam neki, hogy szerintem soha nem bántottam meg beszólással, vagy ha mégis, akkor az nem olyan szándékkal ment csak így "haveri visszaszólás" volt. Erre írta, hogy jólvan nem lényeg & hagyjuk az egészet aztán meg megkérdezte, hogy nincs-e kedvem átmenni hozzájuk és hülyülni egy kicsit. Hát itt nagyon feldühített és nem is válaszoltam neki.


Szerintetek mi lehet a baja? Először leírja, hogy mennyire bántani szoktam, aztán meg "áh hagyjuk kit érdekel, nincs kedved átjönni?"... Én biztos vagyok benne, hogy nem bántottam meg, szándékosan meg főleg nem.


2014. ápr. 12. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom... Szerintem ami igazából bántja azt nem mondja el... Talán titkol valamit, vagy csak unatkozott és kiszínezte a dolgokat. A horoszkóp különben sem mindig jó ötlet, valamikor totál hülyeségeket ír és ebből kifolyólag ha nem is volt veled problémája, a lehetetlen semmiségekből gyártott magának. -Nekem ez a véleményem nem tudom segítettem-e vele. De azért remélem igen. :)
2014. ápr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!