Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hagyományos (papír+toll)...

Hagyományos (papír+toll) levelezőtárs kerestetik! ;) Na, van kedve valakinek?

Figyelt kérdés
nem rég jöttem rá, hogy ez a fajta kapcsolat teremtési mód kimaradt az életemből. Persze küldtem már képeslapot és első osztályosan levelet a nagymamának, de most nem erre gondolok. Arra, amikor valaki úgy épít fel egy barátságot, hogy nem az "instant" módszerekhez fordul, mint Facebook és sorolhatnám, hanem papírt és tollat ragad. Úgy érzem ennek hangulata van (vagy csak én lennék ilyen elvetemült?). Szóval ha valaki még létezik ezen a földön aki ilyen érzéseket táplál a levelezés iránt, akkor írjon! :)

2014. máj. 25. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek levelezni bár manapság emailban teszem. Mert gyors kényelmes és költséghatékony. Régen levezeltem postán is de nincs nagy különbség. Az izgalom mint olyan ugyanolyan mert vagy a postaládát meg a postást lesem vagy fülelek hogy mejött e a levél. Előnye még hogy bárhol vagyok a világban megkapom s válaszolni is tudok.
2014. máj. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Korábban leveleztem, és mindig problémát jelentett egy teljes levélnyi szöveg megfogalmazása, legtöbbször nem tudtam kit kellene írnom, ezért sok felesleges hülyeséget is írtam. Valószínűleg ezért sem tartott sokáig eme korszakom.
2014. máj. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én nagyon szívesen leveleznék veled...De sajnos nem lehet:(
2014. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha elképzelem milyen jó lenne elővenni és elolvasni egy kézzel nekem írt levelet, de mégsem megyek ilyenekbe bele. A neten sem szeretek beszélgetni, nem tudok mit írni, így joggal félek attól amit a #2-es írt.
2014. máj. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Pont a napokban gondolkoztam el rajta, hogy sosem leveleztem, de még csak levelet sem írtam. Azóta is levelezőtársat keresek :))
2014. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem az első válaszok annyira letörték a kezdeti lelkesedésemet, hogy nem is figyeltem többet a kérdésre érkező válaszokat. szóval csak most láttam, ezt a júniusi kommentet, kedves utolsó válaszoló, ha még mindig lenne kedved levelezni, akkor én benne vagyok ;)
2014. dec. 19. 21:24
 7/9 anonim válasza:
Nekem is tetszik az ötlet! Ha még érdekel írj privát üzenetet. :D
2015. febr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy már egy kicsit elkéstem a válasszal de ha áll még az ajánlat akkor én nagyon szívesen leveleznék veled! :)))
2019. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Én is nyitott vagyok egy ilyen levelezésre, úgyhogy, ha valaki más is érdeklődik, akkor nyugodtan írjatok privátot.
2020. márc. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!