Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Igaz, hogy önértékelési...

Igaz, hogy önértékelési zavarral küzdő lányok azok, akiknek egyáltalán nincs fiú barátjuk, de nagyok az igényeik pasik terén, és csak várják a szőke herceget anélkül, hogy ők maguk változtatnának a hozzáállásukon, és a szürke kisegér életmódjukon?

Figyelt kérdés
2014. máj. 26. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
általánosságban igen
2014. máj. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

általánosságban nem (tényleg csúnyának látják magukat). akiknek nagy elvárásaik vannak, azok a tipikus "jócsajnak hiszem magam" lányok. :)

legtöbb ismerősöm is szürke kisegér és mindegyik önértékelési zavarral küzd, elvárásaik pedig pasik felé nincsenek, örülnek ha valaki rájuk néz (az az év sikere általában).

2014. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok még: persze nem kizárt, hogy vannak nagyon igényes elvárásaik... de egyébként mindenkinek vannak
2014. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez inkább a fiúkra igaz. Egy csúnya fiú is előbb definiálja magát átlagosnak, míg egy átlagos lány inkább csúnyának látja magát.

És akkor keseregnek azon, hogy jaj egy lány sem akar velük foglalkozni, mert ők ugye modell lányt szeretnének, de semmit nem tennének sem a külsejükért, se semmiért. A kicsit átlagosabb lányokat meg észre sem veszik. Tudom, tapasztalatból beszélek, jó pár haverom ilyen.

2014. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"legtöbb ismerősöm is szürke kisegér és mindegyik önértékelési zavarral küzd, elvárásaik pedig pasik felé nincsenek"

Én ismerek olyan lányokat, akik szürke kisegerek, hatalmas elvárásokkal a pasik felé, de csak lányokkal lógnak egész nap és egy pasijuk sincs. Épp itt van a probléma elásva :) Nem is barátkoznak fiúkkal, ezzel pedig szinte esélytelen, hogy bárkit is felszedjenek, vagy bárki is felszedje őket.

2014. máj. 26. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Igaz, de általában már nem csak az a helyzet.

Leginkább nagyon súlyos anya-kapcsolati problémáik vannak, és nem egy esetben nagyon mélyen zavart az apakapcsolatuk is.

2014. máj. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ne menjünk bele a freudi fázisokba.... :)
2014. máj. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!