Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hivjam fel?

Szerintetek hivjam fel?

Figyelt kérdés

Nos nemreg ismerkedtem meg egy cserkesz vezetovel,en is szeretnek cserkesz vezeto lenni.Amint megismertem maris kisebb csoportoknak szerveztunk kisebb turakat!

O is tudja,hogy ezt szeretnem csinalni ezert mar haromszor voltam vele! Most is lesz szombaton de nem nem hivott:( Szerintetek hivjam fel kerdezem meg mi a helyzet vagy varjak? Mert azt is szeretnem tudni,hogy eszebe jutok egyaltalan azaz,hogyha felhivom akkor termeszetesen igen mond meg ha nem is annyira akarja,hogy menjek mivel nem szeretne ha megsertodnek! Szerintetek?



2014. máj. 30. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, hívd fel. Ha felhívod, és azért mond igent, mert nem akar megsérteni, az az ő baja, de kicsi rá a valószínűség. Egy felnőtt ember tudja képviselni az érdekeit, tehát ha valami miatt azt akarná, hogy ne menj, akkor megmondaná kíméletesen, valamilyen kifogással.

Neked pedig meg kell tanulnod, hogy ki kell állnod magadért és néha neked kell megtenned a lépéseket egy ügy érdekében.

Ha esetleg elfelejtett szólni, vagy nem volt ideje, akkor még jó is, ha felhívod.

Az is lehet, hogy nem is lesz túra, vagy valami gond van a szervezéssel, és ezért nem szól.

Lehet, hogy sokkal ártatlanabb oka van, mint te a fejedben kigondolod, és ha felhívnád, egy csapásra megoldódna minden. Nem belül kell fortyogni és a telefon mellett azon agyalni, hogy mi lehet, hanem rákérdezni. Még ha őszintén meg is mondja, hogy most nem mehetsz vele, az őszinte kommunikáció még mindig ezerszer jobb, mint a bizonytalanság.

2014. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!