Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Az állitólagos "legjobb barátnőm" összeveszett az egyik haverommal és szídják egymást meg minden......ma tesin is veszekedtek,rondán beszéltek egymással(anyádtól kezdve a csóró,mocskos cigányig)és még engem is csesztetett a "legjobb barátnőm"......aztán kéziztünk és a legkisebb osztálytársammal összeüdköztek...a "barátnőm" meg elkezdett cirkuszolni,bőgni,ordibálni meg ilyenek,amkior az a gyerek 27 kg....a barátnőm meg több,mint 65 kg.......

Az öltözőbe pedig ugráltatta az egyik barátnőjét vizes zsepi miatt,h neki így fáj meg mit tudom én amikor még egy horzsolás se volt a térdén.....átmentem a fiúöltözőbe és beszéltem velük erről....


Szerintetek ez normális?Mert ez már nem az első ilyen,és ha mérges velem is úgy bánik,mint egy utolsó .........:)))

De ilyenkor mindig bocsánatot szokott kérni....én meg erre semmi baj,és 2 nap és megint ezt csinálja,amikkel eléggé meg tud bántani:D



2014. jún. 5. 17:43
 1/3 anonim válasza:
biggest whiner bnőd van
2014. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi ez, általános iskola?
2014. jún. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hehehe.....nem egy "kis"csaj,meg akire mérges neki megy, én már felborúltam miatta....

Am meg általános:D

2014. jún. 5. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!