Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Büszkeség vagy megalázkodás?...

Büszkeség vagy megalázkodás? Egy nagyon jó barátom megharagudott rám, mivel a barátnőjének beszóltam, de csak amiért a csajtól kért szinte engedélyt arra, hogy kijöhessen velem a meccset nézni.

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik, mivel a legjobb barátaim közül való vagy legalábbis annak gondoltam. Keressem meg, kérjek tőle bocsánatot? "Törjek meg" vagy várjam míg keres, ha egyáltalán keres. Nem érzem úgy, hogy rosszat tettem. De ne legyen már egy srác ennyire papucs. Annyit mondtam a csajnak, hogy ne szabályozza a srácot!

2014. jún. 13. 20:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem megkeresheted, és mond meg neki hogy sajnálod ha megbántottad a barátnőjét, de egy kicsit álljon a sarkára. Magától lehet hogy nem vagy csak sokára jelentkezne, és mivel miattad adódott a konfliktus, jobb ha te kezdeményezel :)
2014. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!