Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A sors teszi ezeket, vagy...

A sors teszi ezeket, vagy puszta véletlen? (történet)

Figyelt kérdés

A nyári szünetben kerestek meg, suli után, hogy egy pár napos programra jó lenne, ha én is tudnék jönni, az osztályból sokan mennek és szinte csak nekünk szervezik. Jelentkeztem.


Az egyik jó barátomat, osztálytársamat győzködtem órákon keresztül, hogy jöjjön, jó lesz, de addig jutottam, hogy majd meglátja. Majd még sokat bíztatta egy lány az osztályból.


Közben kiderült, hogy jön a lány, akibe mondjuk hogy szerelmes vagyok (de van párja), és nagyon jó barátja az előbb említett fiúnak. Na ekkor mondtam magamban, de jó lenne ha mégsem jönne a srác, többet tudnék beszélgetni a lánnyal és nem folyton rajta lógna.

Másnap írt a srác, hogy nem tud jönni, majd mégegy, akivel szintén jóba volt a lány, lemondta.


A programon tulajdonképpen csak a barátnője lesz ott, akivel jobb viszonyban van, meg én, és az utóbbi időkben jobban összebarátkoztunk.


Annyira örülök, hogy így alakult, több időnk lesz így beszélgetni. 20/F


2014. jún. 24. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
A sors teszi bár szerintem ez mindegy.Mert te jól jöttél ki belőle.
2014. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tehát besunnyogsz valami csaj mellé, akinek már van párja? Azért ne legyél gerinctelen...
2014. jún. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Gondoltam hogy jön ilyen jellegű hozzászólás, de amíg együtt van a másikkal, nem fogok se utalgatni neki, mert nem bolond a csaj és még én érezném magam hülyén a tetteim után. Nem lépne le velem, ez abszurd. Csak még jobban szeretném megismerni.
2014. jún. 24. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez a sors keze. A gondviselésnek nincs jobb dolga, mint a sulis kölykök szerelmi (haha) életét elrendezgetni. De az is lehet, hogy omnipotens vagy és az agyhullámaiddal kibocsátott parancs miatt mondták le a többiek ezt a szart... ki tudja?
2014. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Se nem sors, se nem véletlen: Karma.
2014. jún. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Aki hisz a sorsban, annak a sors, aki nem, annak a véletlen.

Én nem hiszek a sorsban.

2014. nov. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!