Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Így sosem lesznek barátaim....

Így sosem lesznek barátaim. Hogyan változtassak magamon? 15/L

Figyelt kérdés
Voltak barátaim, de velük csak megszokásból "voltunk jóban" azért mert mindig barátok voltunk. Viszont én nem éreztem magam jól velük, nem tudtam velük beszélgetni. A találkozásaink alatt végig a facebook ment, hogy ki mit tett ki, kivel jött össze, hogy néz ki. Valamint csöndben ülni kellett a padon és vizslatni az utcán a srácokat, közben "szexi arcot" vágni. Én ebből nem kértem...és mások véleményei is hozzá segítettek ahhoz, hogy megszakítsam velük a kapcsolatot. Megtettem, de most egyedül maradtam. Próbálkoztam az osztályomban és azon kívül is barátkozni, még olyanokkal is akik nem voltak túl szimpatikusak, de semmi. Nem találtam megfelelő alanyt. Voltak egész jófej lányok, de én nem tudtam velük beszélgetni. Én nem voltam kíváncsi egyetlen fiúbanda fürdési, étkezési szokásaira vagy éppen Neymar szerelmi ügyeire, nem tudok arról beszélgetni, hogy "de cuki az a srác". Pedig, nem vagyok fiús lány és teljesen unalmasnak sem tartom magam (mondjuk nem hallgatok zenét). Velem is lehet filmet nézni csak nálam az nem arról szól, hogy "de édi/cuki meg szexi az a srác" vagy lehet velem sétálni, bicajozni, kirándulni. Volt egy lány, akivel először tök jól kijöttem, de később már ott lyukadtunk ki a beszélgetésben, hogy "Ki tetszik?Ki tetszik?Ki tetszik?". Volt aki szerint teljesen gáz meg béna vagyok azért mert nem olvasok ilyen szerelmes meg vörös pöttyös könyveket és az alkonyatot sem láttam és nem is tervezem megnézni. Az pedig, hogy nem szoktam zenét hallgatni mindenkit letaglóz. Nem olyan barátot keresek, aki teljesen ugyanolyan mint én csak tudjunk már beszélgetni valamiről és legyen bennünk valami közös, viszont úgy vagyok vele, hogy ilyen nem lesz, amíg nem megyek bele pasis témákba.
2014. júl. 10. 14:36
 1/4 anonim válasza:
nyugi nem vagy egyedül! nálam is hasonló a helyzet! en próbálom elfogadni szar nagyon de ez van
2014. júl. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát a te korosztályodból sajnos kevés lesz aki nem ilyen mint amit leírtál... Próbálj idősebbekkel barátkozni.

Egyébként meg te vagy a normális, a ti korosztályotok sajna egyre eltorzultabb a technikának, netenek köszönhetően...

2014. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 uudori válasza:

Szerintem biztos megtalálod a hozzád hasonló embereket. Egy barátságban fontos, hogy azonos legyen az értékrendetek, és hasonlóképpen gondolkozzatok. Persze ez nem azt jelenti, hogy teljesen ugyanolyanok lesznek a barátaid mint te, de hasonló dolgok fognak érdekelni titeket. Én is rosszul vagyok ettől a 'nézzük a helyes pasikat' és 'Ki tetszik? De biztos tetszik valaki!' dolgoktól, és az amerikai romantikus nyálas filmeket is nagyon utálom, mert szerintem az élet nem erről szól. A facebookról meg csak annyi, hogy felesleges egész nap azt nézegetni.

Ez volt a megnyugtatós rész, és szeretnék adni pár ötletet, hogy találj hozzád illő barátokat. Szerintem kezdj bele valami új hobbiba, például kezdj el táncolni, vagy járj rajzszakkörre, vagy menj el egy nyári nyelvtanfolyamra, vagy csinálj bármit ami érdekel, és csoportban lehet csinálni, el lehet járni rendszeresen. Az a lényeg hogy ne ülj otthon, próbálj ki sok-sok új dolgot, bármit ami kicsit is érdekel, és biztos hogy meg fogsz ismerni jópár új embert:)

2014. júl. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hova valosi vagy?
2014. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!