Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit találhatnék ki a névnapjár...

Mit találhatnék ki a névnapjára? Vagy, hogy tudnám viszonozni a sok segítségét?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm/barátnőm nem tudom minek nevezzem:) 25 éves, mindig a saját korosztályommal barátkoztam, de ő olyan pótanyuka lett nekem és rengeteg mindent köszönhetek neki. Rengeteg dologba segített, tanácsot adott, és ha beültünk valahova mindig ő fizetett, megbeszéltük, hogy na akkor most én hívom meg, de aztán sose engedte, mert, hogy nekem még nincs saját fizetésem. Már múltkor úgy volt, hogy na akkor fizetem a shaket erre mondja, hogy ő már kifizette. Szóval sose sikerült nekem. Meg volt, hogy mentem még utána valahova és tök más irányba ment, de elvitt kocsival, mondtam, hogy nem kell, de mégse hagyott. Mármint úgy nem erőszakosan csak jóindulatból. És nagyon szeretném neki ezeket viszonozni, most lesz a névnapja, arra esetleg van valami ötletetek? Vagy csak úgy alapból valami? Ha olyan dolog ami pénzbe kerül nem fogja elfogadni...

16L


2014. júl. 11. 21:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem azért megpróbálhatsz olyat adni amit pénzért vettél,mert pénzért tudsz találni olyat amit te saját magad nem tudnál elkészíteni. Amúgy én ajánlanám,hogy origami tortát (tudom,hogy nem szülinapja lesz) tehát esetleg csinálhatnál neki origami tortát vagy valami hasonló jópofa dolgot.
2014. júl. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!