Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kezdem azt hinni teljesen...

Kezdem azt hinni teljesen reménytelen vagyok! Senki nem akar velem barátkozni még úgy sem ha én kezdeményezek! Mi a baj? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Sajnos most nyári munkán vagyok örülök ha hazaérek így még a családommal is romlik a kapcsolatom már szinte csak köszönőviszonyban.Egész nap reggeltől estig szinte csak magam vagyok ami már kikészít.Elég rossz érzés.AZ osztálytársaim utálnak valószínű hogy a tanulmányi eredményeim miatt.Ki fogok készülni.

A voltosztálytársaimmal beszélnék mondok nekik valami és lehülyéznek holott nem is beszélek hülyeséget.


Nem értem őket se senkit már.

Egyedül maradtam?

19 éves fiú



2014. júl. 22. 20:07
 1/4 anonim válasza:
szerintem nem olyan vészes a helyzet mint amilyennek most látod, rá srtesszelsz. kicsit lazábban kezeld ez a szitut most, nyár van, mindenki pihen, nyaral, te pedig dolgozol. esetleg a munkahelyeden próbálj barátkozni, új emberekkel. nem hinnám hogy utálna téged bárki is, legyél magabiztosabb mert miért ne? és ha lehülyéznek valószínüleg a társaság nem illik hozzád. ismerj meg új embereket, 19 éves srác vagy nem lesz az olyan nehéz :)
2014. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval ne görcsölj! A veled egy korúak általában csak mindenkit b*szt*tnak ha jó tanuló, ha jobb barátnője van valakinek mint nekik, ha nem cigizik/drogozik...stb. Bármikor,bárhol össze ismerkedhetsz egy kedves lánnyal vagy egy jó fej fiú haverral pont akkor amikor legjobban szükséged lesz rá. Jobb nyarat:)

By.: Csak egy lány:)

2014. júl. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bárcsak itt lenne már az alkalom. :)
2017. aug. 18. 18:37
 4/4 anonim válasza:

[link]


Nézz be ide, ez barátkeresős oldal. Lehet találsz olyat, aki a környékeden él. Csethez regisztrálnod kell. Jó barátkeresést! :)

2017. aug. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!