Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet, hogy valaki,...

Hogy lehet, hogy valaki, akihez egykor nagyon közel álltunk, most olyan, mintha idegen lenne?

Figyelt kérdés

Az egyetem évei alatt volt egy fiú, akivel nagyon közeli barátságban voltunk, sülve-főve együtt voltunk. Én idővel belé is szerettem, és bár történt köztünk ez-az, ő sosem viszonozta az érzéseimet. Aztán én kikerültem az egyetemről, újra szerelmes lettem, azóta is boldog kapcsolatban élek. Azóta 1x találkoztam ezzel a sráccal, 2 évvel ezelőtt, de az is mintha sokkal régebben lett volna.

Nagyon jó kis este volt, beszélgettünk, sztorizgattunk a régi időkről. Még mindig vonzónak láttam, de már képtelen lettem volna vele bármire is, hiszen szerelmes voltam/vagyok a páromba)

Azóta szintén nem beszéltünk, és most megnézegettem a Facebookját, és abszolút olyan érzésem van, mintha egy idegen embert látnék, nem azt, aki anno a barátom (bizonyos értelemben a szerelmem is volt). Fura, de megfordult a fejemben, hogy írok neki, csak, hogy tudjam, mi van vele, de még ezt is furának éreztem, mintha egy idegennek írnék, más embernek, mint akit valaha ismertem, és inkább nem is írtam neki.

Ti éreztetek már így? Hagytátok a fenébe, vagy inkább mégis felvettétek a kapcsolatot az illetővel?


2014. júl. 26. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én egy gyerekkori barátnőmmel kapcsolatban élem át ezt. 16-18 éve ismertük egymást. :/

Szerintem az sem zavarná, ha kitörölném ismerőseim közül. Ha találkoznék vele, biztos nem osztanék meg már magánjellegű dolgokat vele.


Nem értem miért történik ilyen...de hát történik. A két szitu persze más, mert te szerelmes voltál.

2014. júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van az egyik volt legjobb barátommal. Sülve -főve együtt voltunk. Mindent elmondtunk egymásnak, mosteg ha találkozunk jön a kínos csend. Az utcán meg alig köszönünk... Egyszerűen elhanyagoltuk a kapcsolatot, és nagyon rossz érzés a régi emlékekre gondolni, mert tudom, hogy már sose lesz olyan vele.. Bármennyire is szépek.
2014. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele, hogy ezekszerint csak én képzeltem a barátságot
2014. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fish1 ***** válasza:
Ha egy kapcsolatot nem ápol mindkét fél, akkor egy idő után elhal. Ennyi a magyarázat.
2014. júl. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármiféle kapcsolathoz legyen az párkapcsolat vagy barátság ápolni kell,tenni kell érte.


Én is voltam így.

Általános suliban lett egy legjobb barátnőm, nagyon hasonlítottunk,egyszerűen mindenhogy megértettük egymást 5.be vagy 6.ba jött hozzánk azt hiszem. Aztán elballagtunk ő egy BP-i gimibe került én meg egy szomszéd városi gimibe.Eleinte beszélgettünk,találkoztunk ahogy csak tudtunk. De eltelt kb 1 év és egyre ritkábbak lettek a beszélgetések,találkozások is havi 1-re lecsökkentek. Neki is és nekem is 5 éves volt a gimi.De már (gimi 3.ba) nem beszéltünk csak pár havonta.Aztán ki ment külföldre 2 évre dolgozni,tanulni.Leérettségizett. Én is leérettségiztem. Aztán kb 1 hónapja keresett fel,hogy nincs senki akivel tudna lógni,mert a barátai külföldiek stb stb.És hogy találkozgathatnánk. Ló****. Én kerestem,rosszul voltam,hogy nem tudok vele talizni.


Azóta persze túltettem magam ezen,meg jelenleg van egy legjobb barátnőm,aki mindent megtesz értem,én is érte.Ez az igazi barátság.


A fent említett áltis bnőm nagyon teper,mondjuk húgom megsajnálta aztán elég jóba lett vele.Ha úgy van és unatkozok,nincs dolgom találkozok vele.De csak jó ismerős szintjén.Sose tudnék rá úgy tekinteni,mint egy jó barátnő.

Még ha évekig hozzá hasonló lányokat kerestem,mert azt hittem,hogy ha találok hozzá hasonlót akkor megint lesz egy jó bnőm.De nem találtam hozzá hasonlót.


De vissza gondolva, jelenlegi bnőm 100x jobb mint az áltis "bnőcském"

2014. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!