Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mert van ez? (tobbi lent)

Mert van ez? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

3 hettel ezelott az egyik fiu baratom aki egyben osztalytarsam,azt irta nekem, hogy szeret es, hogy akar velem jarni. Meg azt irta, hogy mikozben chateltunk szeretett belem es aznap mielott ezeket elmondta volna megkerdezte tollem,hogy atjohet-e hozzam. En mondtam neki,hogy nem szeretnem a baratsagunkat elrontani ezert jobb, ha baratok maradunk.

A tegnap voltunk kint egy paran es mikor az egyik baratnom ment haza a fiu odament es megolelte a lanyt.Mikor en mentem haza akkor oda akartam menni, hogy oleljem meg a fiut es oleles helyet pacsit akart adni.

Ezutan chateltunk es azt irta. hogy akkor amit mondott nekem az, hogy szeret meg minden azt csak azert mondta mert ilyen felelsz vagy merszet jatszodtak es ez volt a feladata.

Akkor ez most igaz? Es mert nem akart megolelni?


2014. aug. 26. 00:17
 1/5 Hero of Oakvale válasza:
ha felelsz vagy mersz miatt írta, akkor később igazán elmondhatta volna, hogy csak amiatt írta ( később alatt értem : még aznap, ott chaten ) , és ha tényleg játszottak akkor kikkel játszotta ezt? ha te is ismered őket kérdezd meg tőlük is, hogy valóban ezt játszották-e
2014. aug. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt nem mondta, hogy kivel jatszodta esem kerdeztem
2014. aug. 26. 01:15
 3/5 Hero of Oakvale válasza:

na hát akkor ezt szerintem érdemes lenne megkérdezni :)

persze az is lehet, hogy csak kitalálta :/

azt meg én nem értem, hogy miért chatelés közben szeretett beléd? ( feltételesen ugye ) hogyha egyszer osztálytársad és elég sokat látjátok egymást ( persze tudom hogy most nyári szünet volt xD )

2014. aug. 26. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha megkerdeznem tolle akkor vagy azt mondana, hogy "mindegy" vagy azt, hogy " nem szabad elmondjam, hogy ki adta a feladatot"...
2014. aug. 26. 01:38
 5/5 frocor válasza:
nézdd hogy kerüli e az érintkezést veled, a tekinteted. szerintem nem játszotta
2014. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!